Po godzinach

Małgorzata Wassermann i jej sekretny sposób na wygraną w Krakowie. Nie uwierzycie, na czym polega tajna broń posłanki

Już w tę niedzielę druga tura wyborów samorządowych. Z tej okazji Polacy zadecydują, kogo życzą sobie w fotelach prezydentów miast, burmistrzów i wójtów. Co prawda większość dużych miasta została rozstrzygnięta już w 1. turze głosowania, ale w dwóch kluczowych ośrodkach wyborczy werdykt jeszcze nie zapadł. Mowa oczywiście o Krakowie i Gdańsku. To właśnie w Krakowie w dogrywce spotkają się urzędujący prezydent Jacek Majchrowski oraz wschodząca gwiazda dobrej zmiany posłanka Małgorzata Wassermann, znana chociażby z tego, że jest przewodniczącą komisji ds Amber Gold.

O tym, jak ważne dla dobrej zmiany jest zwycięstwo w choć jednym z dużych miast, nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Póki co PiS dostał gigantycznego łupnia w Warszawie, gdzie Rafał Trzaskowski wręcz zmasakrował Patryka Jakiego. Nie lepiej było we Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Białymstoku czy Lublinie, gdzie kandydaci popierani przez partią rządzącą przepadli z kretesem. Dlatego też oczy sympatyków Prawa i Sprawiedliwości zwrócone są na Kraków. To właśnie tu dobra zmiana ma największą szansę na wyborczy sukces.

Niestety najnowsze sondaże nie są dla młodej posłanki PiS szczególnie korzystne. Ostatnie wyniki badań preferencji wyborczych dają Majchrowskiemu pewnie zwycięstwo w 2. turze w stosunku 56% do 38%.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Okazuje się, że na portalu zapolske.pl można pomodlić się za powodzenie… Małgorzaty Wassermann. Czyżby takie wsparcie duchowe miało zapewnić kandydatce PiS wyborcze zwycięstwo? W końcu jak mówi znane przysłowie: “jak trwoga, to do Boga“…

https://twitter.com/AlfaOmegaB1/status/1056997080848314368

Jak to nie pomoże, to już chyba nic…źródło: Twitter

fot. flickr/Sejm RP

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie