Polityka i Społeczeństwo

Małgorzata Trzaskowska opowiada, jak TVP szukała haków na jej męża. “Rozmawiali ze studentkami, czepiają się wszystkiego!”

Facebook/ Rafał Trzaskowski

Materiały TVP i rola pierwszej damy – to niektóre z tematów, o których Małgorzata i Rafał Trzaskowscy opowiadali w wywiadzie dla Newsweeka. – Szukali sensacji u mnie w pracy, rozmawiali ze studentkami – przyznaje żona kandydata KO na prezydenta.

TVP szuka haków

W najnowszym wydaniu „Newsweeka” ukazał się wywiad z Małgorzatą i Rafałem Trzaskowskimi. Parę zapytano między innymi o materiały, jakie publikuje TVP na temat kandydata KO na prezydenta. Nie jest tajemnicą, że Rafał Trzaskowski nie jest pokazywany w nich z dobrej strony. Małgorzata Trzaskowska przyznała, że ma świadomość, iż haków na jej męża szukano nawet w jej pracy.

Szukali sensacji u mnie w pracy, nic nie znaleźli, rozmawiali z byłymi studentkami męża, żeby coś znaleźć, a jak się nie udało, to czepiają się wszystkiego. To jest absurd! – opowiada Trzaskowska.

W swoich materiałach TVP kreuje z Rafała Trzaskowskiego postać, która zagraża tradycyjnym wartościom. Czasem w absurdalny sposób, np. zarzucając, iż kandydat KO parodiował pielgrzymkę Jana Pawła II do Zakopanego. Sami Trzaskowscy podkreślili w wywiadzie, że wbrew temu, jaki ich wizerunek przedstawiają media publiczne, są osobami wierzącymi.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie