Polityka i Społeczeństwo

Małgorzata Kidawa-Błońska dziękuje Polakom walczącym z epidemią. “Są naszymi Bohaterami” [Film]

– Patrzę z dumą, jak Polacy dokonują niezwykłych rzeczy. Lekarze, pielęgniarki, pracownicy ochrony zdrowia, policjanci, strażacy, kasjerki, kurierzy i wielu, wielu innych – mówi Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka KO na prezydenta.

Film, w którym Małgorzata Kidawa-Błońska zwraca się do Polaków “z pierwszej linii frontu” pojawił się wczoraj na stronach Wirtualnej Polski, a od soboty będzie emitowany w głównych telewizyjnych kanałach informacyjnych. Film kandydatki KO na prezydenta ma być gestem solidarności i podziękowań dla wszystkich, którzy każdego dnia narażają swoje życie, wykonując swoje zawodowe obowiązki.

Jak mówi w nagraniu wicemarszałek Sejmu, “wielkość narodu poznaje się w trudnych chwilach”.

– Patrzę z dumą, jak Polacy dokonują niezwykłych rzeczy. Lekarze, pielęgniarki, pracownicy ochrony zdrowia, policjanci, strażacy, kasjerki, kurierzy i wielu, wielu innych – wymienia kandydatka KO na prezydenta.

– To ludzie, którzy stoją na pierwszej linii frontu i narażają własne życie. Bez sprzętu ochronnego, bez testów, bez pomocy, bo ktoś nie pomyślał. A my o nich myślimy. Każdego dnia. Są naszymi Bohaterami – mówi dalej wicemarszałek Sejmu.

Jak przekonują sztabowcy kandydatki KO na prezydenta, “spot nie nosi emblematów kampanijnych, bo nie agituje”. Ma być wyrazem wdzięczności i podziękowań dla Polek i Polaków, walczących z epidemią. Sam film jest wzorowany na spocie Joe Bidena, kandydata Demokratów na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Źródło: WP. PL, zdjęcie: Grand Warszawski/Shutterstock

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie