Po godzinach

Makłowicz dostał nietypowe pytanie o Kaczyńskiego. Odpowiedź mocno Was zaskoczy!

Robert Makłowicz był gościem w show Kuby Wojewódzkiego. Gospodarz postanowił zadać mu pytanie z pogranicza kulinariów i wielkiej polityki. Mianowicie – jaką potrawą jest Jarosław Kaczyński?

Robert Makłowicz nie ukrywa swoich politycznych antypatii. Przykład? Do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać było, że ten kulinarny autorytet nosi na ręku bransoletkę z hasłem „j… PiS”. Trudno o bardziej dosadną deklarację politycznej opinii.

Ale Makłowicz to przede wszystkim, jak wspomnieliśmy, autorytet kulinarny. I dlatego Kuba Wojewódzki, goszcząc go w swoim programie, postanowił wykorzystać wiedzę swego rozmówcy. Zadał mu pytanie z pogranicza wielkiej polityki i kuchni. Pytanie rodem z internetowych psychotestów – jakim daniem jest Jarosław Kaczyński? Makłowicz nie miał problemu z odpowiedzią na to pytanie.

Mam wrażenie, że wiemy dokładnie, jakim daniem jest Jarosław Kaczyński, ponieważ wiemy, co pan Kaczyński lubi jadać. Pierogi, schabowego. Ale to nie jest tradycyjna polska kuchnia. Schabowy to tradycja PRL-owska i na tym polega cały problem – analizował ekspert. Ocenił więc, że zgodnie z zasadą, że człowiek jest tym, co je, to prezes PiS jest „kompilacją pierogów ze schabowym”.

Nie ma nic w tym złego, że ktoś lubi pierogi i schabowego. (…) Natomiast złe jest, jeśli ktoś nie ma ochoty na nic innego i uważa, że to jedyne źródło wiedzy objawionej i nie ma ciekawości, by np. wyjechać do Chorwacji i spróbować tamtejszych pierogów – skwitował kulinarny autorytet.

Ciekawe czy z tą opinią zgodziłby się sam prezes. A może powinien poprosić swoją kucharkę o urozmaicenie jadłospisu? Jak tylko skończy orzekać, może zaktualizować menu…

Źródło: Plotek

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie