Polityka i Społeczeństwo

Macierewicz potraktowany gnojówką! To zemsta rolników za niedawne głosowanie

Macierewicz wciąż traktowany jak minister. Polityk otrzymał kosztowne przywileje
fot. flickr/EU2017EE

Wczoraj rolnicy pod gmachem resortu rolnictwa rozłożyli stos siana i odpalili race. Dzisiaj zawitali do biura poselskiego Antoniego Macierewicza.

Wczoraj oburzeni ustawą o ochronie zwierząt rolnicy gorąco powitali nowego ministra rolnictwa, który o godzinie 14 odebrał nominację na ministerialne stanowisko. Pod gmachem resortu rozłożyli stos siana i odpalili race – Ta słoma w drzwiach wejściowych dla ministerstwa symbolizuje zamknięte drzwi dla takich ludzi, a widać, że Jarosław Kaczyński gra va banque i sprawdza na ile można sobie pozwolić jeśli chodzi o rolnictwo – mówił Michał Kołodziejczak, lider AgroUnii.

Na dzisiaj rolnicy zapowiedzieli blokady dróg, przypominając czasy Andrzeja Leppera.

Od słów przeszli do czynów. Media społecznościowe zostały zalane zdjęciami i relacjami z protestu. Manifestacje są organizowane pod hasłem “Cała Polska stanie”.

Protestujący rolnicy odwiedzili biuro poselskie Antoniego Macierewicza – Ma pan Antoni jeszcze swój czas. Jako polityk jest dla nas skończony. Musi przyczynić się do tego, by ustawa o ochronie zwierząt wylądowała w koszu – mówił Janusz Terka z NSZZ Rolników Indywidualnych “Solidarność” powiatu piotrkowskiego. Rolnicy mieli dla głównego śledczego smoleńskiego niespodziankę, a była nią taczka z obornikiem, którą wwieźli do środka. 

Portal Farmer.pl opublikował zdjęcie “dowodu rzeczowego”. W obornik wbita jest tablica z napisem “Antoni, czy nie masz skazy na dłoni???!!! Po ostatnim głosowaniu!!!”

Źródło Farmer.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie