Polityka i Społeczeństwo

Macierewicz na tropie wielkiego zagrożenia. “Program zniszczenia człowieczeństwa, rodziny i narodu”

Macierewicz

Antoni Macierewicz w mocnych słowach ostrzegał słuchaczy polskiego radia przed „ideologią LGBT”. – Tam jest cały program zniszczenia człowieczeństwa, rodziny, narodu i państwa! – grzmiał były szef MON.

Antonii Macierewicz udzielił wywiadu dla Polskiego Radia. Tematem rozmowy było LGBT. Polityk został zapytany o sprawę aktywistki Margot. Macierewicz nie chciał się wypowiadać konkretnie na jej temat, tłumacząc, że jej nie zna, ale zdradził swój pomysł na zakończenie konfliktu.

Sposobem rozwiązania tej kwestii jest decyzja, którą podjął pan prezydent Trump delegalizując Antifę. Antifę, która kilka lat temu w Polsce atakowała Żołnierzy Niezłomnych. To jest ta sama formacja, ta sama formuła, mająca korzenie międzynarodowe, nie ma co do tego wątpliwości – stwierdził Macierewicz, który nazwał LGBT „ideologią, będącą wyrazem neomarksizmu”.

Kwestia problemów osobistych to w tym środowisku sprawa trzeciorzędna. Tam jest cały program zniszczenia człowieczeństwa, rodziny, narodu i państwa. On jest jasno stawiany bezpośrednio w działaniach mających wszystkie cechy rozpoczęcia inicjatyw terrorystycznych przeciwko narodowi i państwu polskiemu – ostrzegał też były szef MON.

Niewykluczone, że to jeden z ostatnich wywiadów Macierewicza jako wiceprezesa PiS. Według mediów kontrowersyjny polityk wkrótce straci tę funkcję. Po jesiennym kongresie partii rządzącej prawdopodobnie jego miejsce w ścisłych władzach PiS zajmie Mateusz Morawiecki.

Źródło: Gazeta.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie