Po godzinach

Macierewicz dorzuca kolejną teorię spiskową do swojej kolekcji. Nawiązał do rocznicy wyborów 4. czerwca, by uderzyć w wyimaginowanych wrogów

Macierewicz

Są ludzie, którzy uważają, że światem nadal rządzą naziści, a Angela Merkel to potomkini Adolfa Hitlera. Z kolei pewien ważny polityk PiS-u jest zdania, że “grupy polityczne i społeczne, które doprowadziły do obalenia rządu Jana Olszewskiego, nadal są żywotne, nadal robią wszystko, żeby Polacy nie byli gospodarzami we własnym domu”. Kto tak uważa? Oczywiście Antoni Macierewicz.

Szokujące słowa na rocznicę

Macierewicz Tak się złożyło, że 28. rocznica obalenia pierwszego niepodległego rządu Rzeczpospolitej Polskiej przez siły postkomunistyczne, przypada akurat w dzień, w którym wreszcie rozpoczyna się kampania do wyborów prezydenckich po blisko półrocznych działaniach ze strony sił postkomunistycznych i postliberalnych, czy też liberalnych, mających na celu zablokowanie tych wyborów.

Można by powiedzieć, że ten aparat, te środowiska, te grupy polityczne i społeczne, które wtedy doprowadziły do obalenia rządu Jana Olszewskiego, nadal są żywotne, nadal robią wszystko żeby Polacy nie byli gospodarzami we własnym domu – powiedział Macierewicz w felietonie “Głos Polski” w Radiu Maryja i Telewizji Trwam.

Były szef MON uważa, że obóz niepodległościowy, jaki on sam prezentuje, nie mógł przez lata wprowadzać zmian, które zapoczątkował Jan Olszewski. W końcu dopiero przejęcie władzy przez PiS pozwoliło uruchomić programy socjalne pokroju 500 plus. To jednak nie wszystko. Polska mogła zawiązać sojusz ze Stanami Zjednoczonymi, porozumienie z NATO i przygotować się na ewentualne agresją ze strony Rosji. Do tego ponoć to zasługą partii rządzącej jest wzrost gospodarczy i wiele innych sukcesów.

Ten postęp, który sprawia, że Polska znalazła się na pierwszej linii rozwijających się państw europejskich, mógł być już zrealizowany blisko 28 lat temu. To pokazuje, ile czasu straciliśmy na skutek reakcji sił postkomunistycznych. Warto to sobie uświadomić teraz, kiedy stajemy przed wyborami, stajemy na nowo przed decyzją, czy mamy popierać ideologię LGBT, czy mamy popierać ludzi, którzy mówią nam, że nie warto budować portów lotniczych w Polsce, bo przecież są porty lotnicze w Niemczech, nie warto otwierać drogi na Bałtyk z Zalewu Wiślanego, bo przecież to Rosja ma decydować jakie statki i do jakich portów wpływają – atakował między wierszami Rafała Trzaskowskiego.

Teorie spiskowe pana Antka

Macierewicz słynie ze swoich teorii spiskowych. Próbował już nam wmówić, że w Smoleńsku dekadę temu doszło do zamachu. Jak widać uwielbienie do tego typu historii nadal jest w jego przypadku aktualne…

Źródło: Radio Maryja

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie