Po godzinach

Maciej Stuhr nie ma litości dla Kaczyńskiego. Tę parodię śpiącego prezesa trzeba zobaczyć!

Maciej Stuhr chwali Dudę
YouTube/tvnpl

Jarosław Kaczyński przysnął na swojej konferencji prasowej, co bezlitośnie wykpili internauci w licznych żartach i memach. Z prezesa zażartował także Maciej Stuhr. Aktor zamieścił w sieci wymowną parodię.

Wtorek był dla Jarosława Kaczyńskiego dniem wpadek. Podczas konferencji na temat nowej ustawy o obronie ojczyzny, na której pojawił się wraz z Mariuszem Błaszczakiem, wyraźnie morzył go sen.

Drzemki prezesa nie umknęły uwadze obserwatorów. Nie umknął im także inny szczegół – okazało się, że Kaczyński założył odwrotnie swój zegarek! Jakby tego było mało, to trzeba dodać, że prezes nie wyłączył telefonu – jego komórka zadzwoniła podczas konferencji, przerywając mu wystąpienie.

Niecodzienny występ prezesa postanowił skomentować Maciej Sthur. Aktor, który nie ukrywa swoich politycznych antypatii, opublikował w mediach społecznościowych krótką parodię wtorkowej konferencji. Nie ma wątpliwości, w kogo wciela się Stuhr.

– Panie, panowie, Polacy. Powiem teraz najważniejsze słowa o Polsce. Otoż Polska… – mówi Stuhr, po czym jego głowa zaczyna się kiwać, a oczy zamykają. Gdy senny kryzys zostaje pokonany, aktor spogląda na zegarek, który oczywiście założony jest na odwrót.

Czas już na mnie – kwituje Stuhr.

Film okazał się hitem sieci – zebrał ponad 130 tysięcy wyświetleń i multum pozytywnych komentarzy. „Uwielbiam pana poczucie humoru”, „Jeszcze tylko dwa różne buty”, „Jak zawsze celnie”, „Lepiej się tego nie da wyrazić” – czytamy w komentarzach internautów.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie