Polityka i Społeczeństwo

Lewica sięga po PiS-owskie wzorce? Partia Razem uderza w Małgorzatę Kidawę-Błońską

Adrian Zandberg musi odejść? Trudne rozmowy o zjednoczeniu lewicy
Fot. Shutterstock

Prezydencka kampania wyborcza oficjalnie dopiero się rozpoczęła, ale od początku stało się jasne, że będzie to “brudna” kampania.

Jednak można było oczekiwać, że nie stanie się ona taka po stronie opozycji. Niestety, post umieszczony przez Partię Razem na ich profilu na Facebooku, rozwiewa te płonne nadzieje:

źródło: facebook

Naprawdę jednak szokuje to, że po tego rodzaju chwyt poniżej pasa sięgnęła Lewica. Chodzi dokładnie o partię Razem, która jest najbardziej radykalnym odłamem koalicji “Lewica”. Lewica zajęła trzecie miejsce w wyborach do Sejmu i obecnie promuje wspólnego kandydata w wyborach prezydenckich, Roberta Biedronia. Na internetowym profilu tej partii pojawiła się grafika, której autorzy “oskarżają”  Małgorzatę Kidawę-Błońską o popieranie wydobycia węgla oraz…uboju koszernego. Co mają ze sobą wspólnego te dwa tematy? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, czyje zdjęcie jest śliczniejsze na tej grafice.

Pod publikacją partii Razem zamieszczoną na Facebooku rozgorzała  dyskusja pełna intensywnych emocji, przede wszystkim nienawiści.

Czy to jest sposób tzw. Nowej Lewicy na wygranie wyborów?

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie