Polityka i Społeczeństwo

Lekarze-antyszczepionkowcy w natarciu! Przekonują młodych, by się nie szczepili, bo covid “jest jak przeziębienie”

Lekarze-antyszczepionkowcy apelują do młodych ludzi, by nie przyjmowali preparatów na COVID-19. Przekonują, że koronawirus jest jak przeziębienie.

“Niezależni” ostrzegają

Statystyki zgonów z powodu koronawirusa są w ostatnich dniach przerażające. Tymczasem cały czas dobrze mają się w Polsce środowiska antyszczepionkowe, które snują swoje spiskowe teorie. Gorzej, jeżeli takie rewelacje legitymizuje lekarz.

Słyszycie zewsząd, jak niebezpieczna jest najbardziej popularna obecnie choroba.

Ale mam dla was dobrą wiadomość: to nie jest prawda. Choroba ta jest podobna do innych przeziębień, które na pewno mieliście w swoim życiu nie raz – mówi dr Dorota Sienkiewicz w wideooświadczeinu Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Słowo „niezależnych” w tej nazwie już sprawia, że w głowach zapala się czerwona lampka.

„Niezależni lekarze i naukowcy” w listopadzie wystosowali apel do rządzących, wzywający do „natychmiastowego wstrzymania Narodowego Programu szczepień przeciwko Covid-19”. Twierdzili w nim, że nie można ignorować tego, „ jak wielkie zagrożenie i nieodwracalne szkody zdrowotne wyrządzają już teraz i przyniosą w przyszłości preparaty, którymi wyszczepia się społeczeństwo”. W grudniu, gdy rząd umożliwił szczepienie dzieci, stowarzyszenie ruszyło z akcją „uświadamiającą” rodziców. Pojawiły się szokujące plakaty, na których szczepienie stylizowane jest na strzał z pistoletu w dziecko.

Dzieci nie mają żadnych korzyści ze szczepienia, ponieważ chorują łagodnie. Eksperymentalne preparaty inżynierii genetycznej nazywane szczepionkami przeciw COVID-19 są bardzo niebezpieczne i nieskuteczne – przekonują „niezależni lekarze”. Do tego dochodzą argumenty, że „covid jest jak przeziębienie”.

Eksperci załamują ręce, słuchając tych rewelacji.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie