Polityka i Społeczeństwo

Kurskiemu chyba kończą się pomysły. Nie uwierzycie, co tym razem wymyśliły “Wiadomości”, by dopiec Tuskowi

screen TVP

„Wiadomości” w natarciu! Tym razem flagowy program TVP zarzucił Donaldowi Tuskowi i liderom PO, że nie szanują kobiet. Jak to dobrze, że rządowa telewizja tak dba o ten szacunek!

Gdyby wciąż żył Stieg Larsson, autor słynnej sagi „Millenium”, po usłyszeniu rewelacji TVP z pewnością napisałby od nowa swoją powieść „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”. „Wiadomości” poinformowały bowiem, że Donald Tusk i inni liderzy PO to męscy szowiniści, mizogini, którzy lekceważą kobiety.

Dla „Wiadomości” nie ma dnia bez ataku na Donalda Tuska. Tym razem sztandarowy program TVP obwieścił, że lider PO prowadzi politykę za pomocą „agresji i hejtu”. Na poparcie tej tezy pokazano spór Tuska i dziennikarki TVP.

Nie był to pierwszy raz, kiedy lider PO grubiańsko potraktował dziennikarkę telewizji publicznej – informują „Wiadomości”. I idą dalej, sugerując, jak bardzo Tusk i liderzy PO nie cierpią kobiet. Przykłady? Ewa Kopacz i Małgorzata Kidawa-Błońska.

Żeby Donald Tusk mógł wrócić na stanowisko szefa partii, z zarządu musiała odejść jedyna kobieta, Ewa Kopacz – słyszymy w materiale. Podkreślono też, że Kidawę-Błońską zastąpił w wyborach Rafał Trzaskowski, co określono jako „instrumentalne traktowanie”.

Co za wzruszająca troska! Jak to dobrze, że jest w kraju telewizja publiczna, która dba o szacunek dla kobiet! Co prawda zapomina o tym, gdy policja pałuje uczestniczki antyrządowych strajków lub gdy posłanka opozycji dostaje od funkcjonariusza gazem po oczach, ale od czegoś trzeba zacząć.

Źródło: Wprost

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie