Kultura Po godzinach

Kurski zaprosił na “Sylwester marzeń” wielką gwiazdę. Ale kto to jest? “Wiadomości” spieszą z wyjaśnieniem

screen YouTube

“Sylwester marzeń z Dwójką” był promowany w “Wiadomościach”. Redakcja programu postanowiła też wyjaśnić widzom, kim właściwie jest Iglesias Junior, którego zaprosiła TVP.

Kim Pan jest, Panie Iglesias?

Wiadomo, że w Sylwestra zagra m.in. Maryla Rodowicz. “Wiadomości” rozmawiały na temat imprezy z osobami spotkanymi na Krupówkach.

Turyści czekają ponoć głównie na Rodowicz. I to mimo tego, że na scenie pojawi się też Zenon Martyniuk. Oprócz nich w akcji zobaczymy też Julio Iglesiasa Juniora.

W materiale “Wiadomości” postanowiono wyjaśnić widzom, kim jest młody artysta. Maciej Sawicki podkreślał, że wakacyjny przebój Iglesiasa sprzed lat – “La camisa negra”, “po raz pierwszy w historii wybrzmi u podnóża Tatr (…). Nie w Paryżu, Madrycie czy Rzymie, a w Zakopanym”. Ale “to nie sen, tylko widowisko” dodawał dziennikarz, tłumacząc następnie, kim właściwie jest Iglesias. Zrobił to jednak umniejszając dorobek wokalisty. Wypomniał mu, że jest synem i bratem innych znanych artystów.

Specjalnie dla państwa brat Enrique Iglesiasa i syn ikony światowej muzyki Julio Iglesiasa. Podziwiają ich miliony, ale w tą wyjątkową noc muzyka rodu Iglesiasów wybrzmi właśnie pod Tatrami – mówił dziennikarz “Wiadomości”, którego redakcja wysłał do Zakopanego.

“Młody” Iglesias ( ma już 48 lat) nie zrobił tak wielkiej kariery jak ojciec czy brat. Jego ostatni album studyjny pochodzi z 2012 r. Od blisko dekady nie nagrał już niczego nowego. Debiutancka płyta “Under My Eyes” z 1999 r. także nie okazała się furtką do międzynarodowej kariery.

Źródło: TVP

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie