Po godzinach

Kuba Wojewódzki nie ma litości dla Egurroli. W ostrych słowach skomentował “zdradę” tancerza

kuba wojewódzki
YouTube/ tvnpl

Kuba Wojewódzki to znany showman, który uwielbia szokować. Teraz w ironicznych słowach skomentował przejście Agustina Egurroli do Telewizji Polskiej.

Wojewódzki kpi z przejścia Agustina Egurroli do TVP

Wojewódzki od dawna krytykuje PiS, “dobrą zmianę” i TVP. Partii Jarosława Kaczyńskiego obrywało się z jego strony jeszcze za czasów tzw. IV RP, czyli w latach 2005-2007. Teraz jednak dziennikarz kpił z przejścia Agustina Egurroli do TVP.

Chciałbym pozdrowić z tego miejsca mojego byłego przyjaciela, kolegę i znajomego Agustina Egurrolę. Kiedyś pracowałeś w telewizji, gdzie twoją koleżanką z pracy była np. Martyna Wojciechowska. Dzisiaj pracujesz w telewizji, gdzie twoim kolegą będzie Norbi… Dobra zmiana powiedział na antenie.

Nawiązał też do rozmów, jakie kiedyś prowadził z Egurrolą.

– Zawsze się denerwowałeś Agustinie, jak ci mówiłem, że taniec to jest droga donikąd. Okazuje się, że to ja miałem rację. Żegnaj przyjacielu – dodał.

Parę miesięcy temu w ostrych słowach krytykował elektorat partii rządzącej.

Z okazji zbliżających się Mikołajek chciałbym wszystkim wyborcom PiS podziękować za ten prezent – napisał na Facebooku w grudniu. – Wasi ulubieńcy potwierdzają moją tezę, że naród to najbardziej niebezpieczny i niekompetentny pracodawca. Ale w końcu dużo łatwiej zburzyć budynek niż go postawić — dodał.

Zaskakujący transfer?

O co jednak dokładnie chodzi Wojewódzkiemu? W połowie lutego ogłoszono, że do zespołu programu “Dance, dance, dance” dołączają Joanna Jędrzejczyk oraz właśnie Agustin Egurrola. Duet ma zastąpić Annę Muchę i Roberta Kupisza.

Wcześniej Egurrola był zaś gwiazdą TVN, w której to stacji od lat swoje show prowadzi Wojewódzki. Widzowie kojarzyli go głównie z roli jurora “You Can Dance” oraz “Mam talent!”. Wcześniej wielokrotnie współpracował jednak też z TVP. Tworzył choreografie do festiwali w Sopocie czy Opolu, koncertu 50-lecia telewizyjnej “Jedynki” czy 30-lecia TVP2.

Sam choreograf unika komentowania powodów swojego odejścia. Media sugerują, że może mieć one związek z faktem, że program “Mam talent” ma zniknąć z anteny TVN.

Źródło: Facebook, TVN

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie