Polityka i Społeczeństwo

Ksiądz modlił się o wynalezienie nowej szczepionki. Takiej, która nie będzie z abortowanych dzieci [VIDEO]

ksiądz

Wszystkie obecnie produkowane szczepionki na COVID-19 zostały wytworzone z wykorzystaniem ciał dzieci pochodzących z aborcji – wypalił ksiądz rezydent podczas mszy w jednym z gorzowskich kościołów. Czekają go konsekwencje.

Film z szokującą modlitwą księdza krążył po sieci przez cały czwartek, a komentujący go internauci byli osłupieni. Jak się szybko okazało, szokujące, skandaliczne słowa są autorstwa księdza rezydenta z kościoła pw. pierwszych męczenników Polski w Gorzowie Wielkopolskim.

– Wszystkie obecnie produkowane szczepionki na COVID-19 zostały wytworzone z wykorzystaniem ciał dzieci pochodzących z aborcji. Módlmy się za naukowców, aby wynaleźli szczepionkę niebudzącą kontrowersji moralnych. Ciebie prosimy…  powiedział.

My ciebie prosimy – powiedz, szanowny księże rezydencie, skąd masz takie wiadomości? Przecież to kompletny odjazd. Bo wiecie, co jest najgorsze? To, że kapłan sobie plecie bzdury – tak bywało, bywa i bywać będzie. Ale wysłucha go kilka osób i te bzdury będzie podawać dalej.

– Sąsiadka się szczepiła?
– Pani żartuje?! Ksiądz mówił, że to z aborcji!

Niestety, ale tak to działa.

Szczęśliwie nie trzeba było długo czekać na reakcję przełożonych księdza, a konkretnie proboszcza Bogusława Kaczmarka. – Ksiądz został został pouczony o niestosowności tej wypowiedzi. O tym fakcie poinformowałem również biskupa. Chciałbym przeprosić wszystkich za słowa księdza rezydenta – dodał ks. Kaczmarek. Duchowny nie będzie mógł się wypowiadać się publicznie.

Sprawą zainteresował się również senator Krzysztof Brejza, który zainterweniował u Ministra Zdrowia.

Źródło: Wp.pl, zdjęcie: peacepix/Shutterstock

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie