Po godzinach

Ks. Lemański skomentował ślub Kurskiego. Pupil Kaczyńskiego nie przejdzie nad tym łatwo do porządku dziennego

Kompletnie nie dziwi go też oburzenie opinii publicznej. – Razi mnie ostentacja i nonszalancja wobec tego, co dla wielu ludzi jest święte, ważnepodkreśla. – Ludzie spotykają się w małżeństwie z różnymi problemami. Starają się sobie radzić, pokonują przeszkody, wybaczają błędy, dają sobie wzajemnie kolejną szansę. A tutaj mamy do czynienia z człowiekiem, który publicznie opowiadał, że jego poprzedni związek trwał ponad 20 lat, że byli szczęśliwym, udanym małżeństwem, czego dowodem jest wspólne zdjęcie rodziny z papieżem Janem Pawłem II. Teraz zaś sąd kościelny ogłosił, że tego małżeństwa tak naprawdę nigdy nie było. I nasz bohater przy fleszach aparatów bierze kolejny ślub kościelny, z którego on i jego otoczenie czynią ogólnopolskie wydarzenie. To dalece niestosowne – dodaje duchowny.

Jak widać, ślub Kurskiego oburza nie tylko polityków opozycji czy dziennikarzy, ale także księży. Pupil Kaczyńskiego powinien wyciągnąć z tego lekcję.

Źródło: wyborcza.pl


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Dziennikarz. Na stałe współpracuje z portalami Crowd Media, Comparic i Bitcoin.pl. Jego artykuły publikują też Polsat News i Interia. W latach 2017 - 2018 asystent społeczny posłanki Mirosławy Nykiel, wiceprzewodniczącej Komisji ds. Gospodarki.

Media Tygodnia
Ładowanie