Kultura Po godzinach

Krzysztof Skiba masakruje TVP. Nie uwierzycie, jak zareagował na “aferę” z komunią syna Trzaskowskiego

Krzysztof Skiba krytykuje artystów

Dlaczego syn Prezesa Kaczyńskiego nie był nawet ochrzczony? – pyta teraz w social mediach Krzysztof Skiba. W ten sposób skomentował słowa przedstawiciela TVP, który próbował dowiedzieć się, dlaczego kandydat na prezydenta Polski KO nie posłał swojego syna do Pierwszej Komunii Świętej.

Atak na dziecko Trzaskowskiego

Chodzi o to, co miało miejsce w piątek, 29 maja, podczas konferencji prasowej w Nowym Tomyślu. – Dlaczego córka poszła, a syn nie? – pytał Rafała Trzaskowskiego przedstawiciel TVP Info.

Trzaskowski nie tłumaczył się mocno z decyzji swojego dziecko. Jeśli więc miał być to przyczynek do ataku na polityka, to pomysł mediów publicznych okazał się kapiszonem. Do tego cała sytuacja prowokowała do zadania pytania, czy dziennikarz na pewno jest pracownikiem TVP Info czy może TV Trwam…

Rockmen komentuje

Prezydent Warszawy nie musiał wiele mówić, bowiem zrobił to za niego Krzysztof Skiba, członek zespołu Big Cyc i publicysta. Stwierdził, że pytanie dziennikarza TVP Info było “hakiem na Trzaskowskiego”. Sugeruje jednak, że powinien on dopytać o syna Jarosława Kaczyńskiego i jego chrzest. Tym samym przypomina, że lider PiS jest bezdzietny.

– Są już pierwsze haki na Trzaskowskiego. Pracownik TVP Info zapytał, dlaczego syn kandydata na prezydenta nie poszedł do komunii. To rzeczywiście poważna wpadka. Skoro już tak głęboko grzebiemy w życiorysach, że czepiamy się dzieci, to może warto też zapytać dlaczego syn Prezesa Kaczyńskiego nie był nawet ochrzczony? – napisał.

Są już pierwsze haki na Trzaskowskiego. Pracownik TVP Info zapytał dlaczego syn kandydata na prezydenta nie poszedł do…

Opublikowany przez Krzysztofa Skibę Sobota, 30 maja 2020

Desperacja?

Nie wiemy, czy to efekt powrotu Jacka Kurskiego do TVP, ale próba stosowania takich “haków” to… głupota. Coś na skalę słynnego dziadka z Wehrmachtu Tuska.

Chodzi o to, że próba dyskredytowania Trzaskowskiego z tego powodu, że jego syn ewentualnie nie przyjął Pierwszej Komunii Św. nie jest godna dziennikarza, który pracuje w mediach publicznych. Nie wpływa to bowiem na to, jakim prezydentem będzie polityk KO. Pomijając już kwestie tego, że samo “grzebanie” w czyimś życiu prywatnym nie należy do nazbyt smacznych.

Źródło: Onet, Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie