Po godzinach

Krzysztof Skiba bezlitosny dla Kukiza. “Wspierałeś i wspierasz POTWORA!”

Krzysztof Skiba krytykuje artystów

Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc, napisał “miłosny” liścik do Pawła Kukiza. Nie chodzi o wspólne nagranie płyty, ale o politykę w twardym wydaniu.

Prawo i Sprawiedliwość oraz Porozumienie są Zjednoczoną Prawicą, ale tylko z nazwy. Oba stronnictwa polityczne przebierają nogami do pięciu posłów Pawła Kukiza. Jarosław Kaczyński chce powiększyć szeregi większości w Sejmie, która staje się fatamorganą, a Jarosław Gowin chętnie ubiegłby lidera PiS i utarł mu nosa. Sytuacja jest pokłosiem rozróby w Porozumieniu, jaką wywołał wicepremier Kaczyński rękami Adama Bielana.

Paweł Kukiz jest bardzo otwarty na te zaloty i do tego odniósł się Krzysztof Skiba. Lider zespołu Big Cyc napisał na Facebooku “miłosny” liścik do kumpla po fachu. Oczywiście po fachu muzycznym, a nie politycznym. Muzyk muzykowi przypomina, że jego start w wyborach prezydenckich utorował drogę Andrzejowi Dudzie do prezydentury.

Gdyby nie Twoje pojawienie się w wyborach i te ponad 20 procent głosów oddanych na Ciebie, Komorowski wygrałby z Dudą – pisze Skiba.

Po wspominkach z kampanii prezydenckiej, lider Big Cyca przechodzi do teraźniejszości i grzmi już na całego – (…)Trzeba spojrzeć Polsce w oczy i przyznać, że wspierałeś i wspierasz POTWORA(…)Takiej korupcji politycznej, takiego poziomu kolesiostwa, i nepotyzmu, takiego rabowania państwa jak za rządów PiS, nie było nad Wisłą dawno. Chciałeś pomóc Polsce, a pomogłeś OŚMIORNICY . Także TY jesteś temu winien, że teraz toniemy w obajtkowej krainie!czytamy.

Swój wpis Krzysztof Skiba kończy apelem, aby Paweł Kukiz dał sobie spokój z polityką, “a numer Prezesa wyrzucił do kibla”. Podaje mu przepis na wyjście w twarzą z politycznego grajdoła – (…)do końca kadencji głosuj przeciwko projektom PiS, a potem wracaj na scenę muzyczną. Wirus się skończy i na pewno zaświeci jeszcze słońce. Paweł dasz radę! – konkluduje.

Drogi Pawle!

Pozwalam sobie na ten familiarny ton, bo przecież dawno temu byliśmy kumplami. To ja, jako jeden z…

Opublikowany przez Krzysztofa Skibę Środa, 7 kwietnia 2021

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie