Polityka i Społeczeństwo

Krzysztof Brejza był szpiegowany? Senator przekonuje, że zna nazwiska inwigilujących go osób

Rząd doprowadził do kolejnej katastrofy? Krzysztof Brejza ujawnia gigantyczną kompromitację dobrej zmiany
fot. flickr/Sejm RP

Senator Krzysztof Brejza przekonuje, że zna nazwiska osób z CBA, które włamały się do jego telefonu. Podobno jest też świadek tych czynności.

Brejza czeka teraz na to, co zrobią śledczy

Krzysztof Brejza postawił mocne zarzuty. Senator jest przekonany, że służby specjalne podległe rządowi PiS włamały mu się do telefonu za pomocą programu, który ma mieć do dyspozycji Centralne Biuro Antykorupcyjne. Do włamania miało dojść w 2019 r. Dzisiejszy senator swoimi interpelacjami zmuszał wtedy rządzących, aby ujawniali informacje, które były dla nich kompromitujące i miały nigdy nie trafić do świadomości opinii publicznej, po czym sam stał się obiektem nagonki.

Niech prokuratura teraz przesłucha osoby, które są łatwe do ustalenia. Podaję w zawiadomieniu dane agenta i agentki z CBA, którzy bezprawnie obracali tymi SMS-ami, wskazuję prokuratorów, którzy o tym wiedzieli oraz krąg polityków z kierownictwa służb i prokuratury, który nadzorował te działania. Przecież ktoś tę operację wymierzoną w przebieg wyborów z 2019 r. zaplanował i zorganizował. Nie zmontowało tego fałszerstwa kilku agentów na dole – powiedział senator Brejza w rozmowie z Onetem.

Teraz Brejza ma już pewność, że był nielegalnie inwigilowany przez służby PiS

To dowód na przeprowadzenie nielegalnej operacji inwigilacyjnej i włamanie na mój telefon, by ściągnąć SMS-y aż z 2014 r. Ale widać, że niewiele dała im sama inwigilacja. Bezprawne włamanie nie przyniosło efektu i prawdopodobnie funkcjonariusze CBA i TVP poszli o krok dalej, przekroczyli wszelkie zasady nie tylko prawne, ale i moralne. Próbowali skompromitować mnie spreparowanymi, sklejonymi oraz dopisanymi przez nich treściami – dodaje senator.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie