Polityka i Społeczeństwo

Krystyna Pawłowicz wpadła w furię. Dlaczego kazała wynosić się z Polski hiszpańskiemu eurodeputowanemu?

Piotr Drabik

Krystyna Pawłowicz, którą powinna cechować bezstronność polityczna ze względu na zasiadanie w Trybunale Konstytucyjnym, znowu dała polityczny popis.

W połowie stycznia Andrzej Halicki, europoseł Platformy Obywatelskiej, poinformował, że do Polski przybędzie misja obserwacyjna Parlamentu Europejskiego. Posłowie PE przyjeżdżają nad Wisłę w celu zbadania nielegalnej inwigilacji opozycji przy użyciu Pegasusa. Na jej czele stanie hiszpański eurodeputowany Esteban Gonzalez Pons.

Hiszpan udzielił wywiadu portalowi Euractiv.pl, w którym wyraził obawy o stan praworządności w Polsce oraz przestrzegania praw człowieka w Polsce.

Zwrócił uwagę, że tym razem sprawa jest szczególna, bo dotyczy także wyborów do Parlamentu Europejskiego – Nie wiemy jeszcze czy w trakcie kampanii poprzedzających wybory doszło do szpiegowania, ale naszym celem jest sprawdzenie, czy politycy w Europie stali się ofiarami nielegalnego inwigilowania – powiedział.

Esteban Gonzalez Pons podkreślił, że to co się dzieje na forum Unii Europejskiej w związku z działaniami polskich władz, nie jest wymierzone w Polskę i jej społeczeństwo. Chodzi o łamanie wspólnych europejskich wartości. – Zrobimy, to co w naszej mocy, ale nie możemy zrobić wszystkiego. Spróbujemy pomóc polskiemu społeczeństwu zmienić władze, które wydają się nie być dobre dla Polski – stwierdził.

Szał Pawłowicz

Ostatnie zdanie z wywiadu wywołało prawdziwą furię u Krystyny Pawłowicz, którą powinna cechować bezstronność polityczna z racji zasiadania w Trybunale Konstytucyjnym. Po raz kolejny nic sobie z tego nie robi i przystąpiła do ataku na Hiszpana.

Zuchwały wice gr. EPP -Gonzalez PONS bezczelnie zapowiada, że w czasie swego pobytu w lutym w PL, będzie PODJUDZAŁ Polaków do OBALENIA ich demokrat.władz: „Spróbujemy POMÓC pol. społeczeństwu ZMIENIĆ władze, kt. WYDAJĄ się NIE BYĆ DOBRE dla PL” PRECZ ! – zalała się jadem. W kolejnym wpisie dodała, że słowa wypowiedziane przez eurodeputowanego, wymagają reakcji polskich władz.

Krystyna Pawłowicz jest bardziej przekupą niż sędzią. Koń, jaki jest, każdy widzi.

Czytaj także:

Janusz Kowalski na łopatkach. Lider Agrounii zaorał go, a potem nawiózł gnojownik. I to przed kamerami!

To dlatego Putin chce zaatakować Ukrainę? Brytyjskie MSZ zdobyło szokujące informacje

Wojna coraz bardziej prawdopodobna? Ten zaskakujący ruch USA może być na to mocnym dowodem

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie