Po godzinach Polityka i Społeczeństwo

Krystyna Pawłowicz w swoim żywiole! Wdała się w ostrą kłótnię na Twitterze, to prawdziwa szermierka słowna

Krystyna Pawłowicz zaatakowała na Twitterze Joannę Kluzik-Rostkowską z PO. Chodziło o temat aborcji. Jak skończył się ten internetowy pojedynek? W dość zaskakujący sposób. Padły też dość dziwne argumenty.

Pawłowicz vs. Kluzik-Rostkowska

W ostatnich dniach na ulice polskich miast ponownie wyszli zwolennicy pełnego prawa do aborcji. Gorąco było jednak też w sieci. Konkretnie na twitterowych profilach Pawłowicz i Kluzik-Rostkowskiej:

“Krystyna, walczysz o sprawę, o której NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA. I to po ciemnej stronie mocy. Dzieci nie masz, wnuków nie masz. Daj spokój. Dla Ciebie to zabawa, dla wielu kobiet – matek wielki dramat” – apelowała do Pawłowicz Kluzik-Rostkowska.

“Tak, nie mam o niczym pojęcia, spadłam do swojej Rodziny z dzioba bociana. Wychowywano mnie w ciemnej komórce. Ty zaś, Joasiu, masz o rodzinie wszelkie pojęcie. I mając już własne dzieci, chcesz by inne, cudze, jeszcze nieurodzone dzieci zabijać…” – odpowiedziała jej była posłanka PiS. Zarzuciła byłej koleżance z sejmowych ław, że nie “nie ma kompetencji, żeby żądać zabijania dzieci”.

I ta ostatnia uwaga nie została bez odpowiedzi:

Kolejna riposta byłej posłanki PiS musiała już wprawiać w osłupienie.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie