Polityka i Społeczeństwo

Kredkowy poseł ruszył do ataku, ale znów mu nie wyszło i tylko nasłuchał się ripost. “Pan jesteś z innej planety!”

Janusz Kowalski pewnie może spać po nocach przez Campus Rafała Trzaskowskiego. Tym razem zaatakował Szymona Hołownię obecnego na debacie.

Janusz Kowalski, nasza kredkowa duma narodowa, od trzech dni dwoi się i troi w atakach na Campus Polska Przyszłości organizowany przez Rafała Trzaskowskiego. W kolejnym dniu młodzieżowej imprezy zaatakował w mediach społecznościowych Szymona Hołownię, który uczestniczył w debacie z prezydentem Warszawy.

Dzięki za debatę. Kowalski w amoku

Lider Polski 2050 podziękował na Twitterze Rafałowi Trzaskowskiemu za merytoryczną dyskusję. Polityk Solidarnej Polski nie wytrzymał i przyczepił się do neutralnie brzmiącego wpisu.

– Widzę, że stworzyliście na imprezie finansowanej przez Sorosa i Niemców nowy infantylny związek partnerski w polskiej polityce. Idealny produkt dla lemingów z dzielnicy Wilanów oglądających namiętnie TVN. Zero treści. Żadnej wartości. Pustka. Intelektualna i ideowa – skomentował.

Na taką uwagę Kowalski otrzymał kąśliwą odpowiedź. – Pan jesteś z innej planety. I dla Polski byłoby dobrze, gdybyś pan z niej się nie przemieszczał – odpisał Szymon Hołownia.

Kowalski, który przez 7 lat rządów “dobrej zmiany” zarobił na państwowych posadach prawie 2,5 mln zł nie pozostał dłużny i zarzucił Hołowni “sanie zamętu w głowach młodych ludzi”.

– Z zainteresowaniem obserwuję jak intensywnie się pan pogrąża. Moi doradcy sugerują, żeby pana nie zauważać, bo i tak pan za chwilę zniknie. Ja uważam, że takich jak pan, trzeba pokazywać palcem. Jak panu nie wstyd – odparł Hołownia.

Następnie kredkowy poseł stwierdził, że lider Polski 2050 “rozpaczliwie liczy na alians z Trzaskowskim, bo notowania Polski 2050 lecą w dół”.

Jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić, Janusz Kowalski oczywiście minął się z prawdą pisząc o “lecących w dół notowaniach”. Akurat Koalicja Obywatelska i Polska 2050 są w trendzie wzrostowym.

Tak Kowalski kłamie o Campusie

To nie pierwszy przypadek, gdy Janusz Kowalski czepiając się Campusu nagina sobie swoje wyobrażenia do pasującej i lansowanej przez niego tezy. Rafał Trzaskowski i Sławomir Nitras wyjaśniali sprawę finansowania Campusu w rozmowie z reporterem Wirtualnej Polski.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie