Polityka i Społeczeństwo

Kowin-Mikke przyłapany na gorącym uczynku w samym centrum Warszawy! To się mogło skończyć tragedią [VIDEO]

W mediach społecznościowych od czwartkowego popołudnia krąży nagranie z Januszem Korwin-Mikkem. Poseł Konfederacji został przyłapany na przejściu przez ulicę w niedozwolonym, bardzo ruchliwym miejscu.

Jeżeli wyznawać zasadę, że przykład idzie z góry, to marny nasz los. Tyle się mówi o bezpieczeństwie na drodze, nierozważnych pieszych, szarżujących rowerzystach czy kierowcach, którzy nie dostosowują się do przepisów. Od lat prowadzone są kampanie społeczne, władze zaostrzają kary za łamanie przepisów drogowych, a to wszystko jak krew w piach.

Przynajmniej w przypadku Janusza Korwin-Mikkego.

Korwin-Mikke na Moście Poniatowskiego. Co za nierozwaga!

W czwartkowe popołudnie w sieci pojawiło się nagranie z posłem Konfederacji, który na skróty, w niedozwolonym miejscu przechodzi przez Post Poniatowskiego w Warszawie – miejsce o dużym natężeniu ruchu samochodów, autobusów i tramwajów. Co więcej, jest to most na którym już wielokrotnie dochodziło do bardzo poważnych wypadków. Także tych śmiertelnych.

Ale co to dla Korwin-Mikkego, on sobie na wszystko gwiżdże. Jeśli niebezpieczne pląsy między samochodami na ruchliwej trasie mają być w jego mniemaniu pojęciem wolności, to my za taką wolność dziękujemy. To zwykła głupota i narażanie nie tylko siebie, ale i innych uczestników drogi. Ale poseł i na to znalazł wytłumaczenie.

– Mam 80 lat, chodzę o lasce, więc wybieram najkrótszą możliwą drogę. To jest ostrożne chodzenie. Jak miałem 19-20 lat to chodziłem nieostrożnie. Nauczyła mnie tego ciotka, któregoś dnia przyjechała z Brazylii. “Rany boskie, jak ty chodzisz” – powiedziała wtedy i ona dopiero pokazała mi, jak się przechodzi przez ulicę – wyjaśnił w swoim stylu polityk w rozmowie z o2.pl.

Nam się jednak wydaje, że właśnie tak dojrzały wiek tym bardziej powinien pokierować Korwin-Mikkego w kierunku przejścia dla pieszych.

Źródło: Twitter

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie