Polityka i Społeczeństwo

Kowalski OUT! Internet zdążył już śmiechem zareagować na zapowiedź dymisji niedoszłego samobójcy [DUŻO TWEETÓW]

Janusz Kowalski z Solidarnej Polski ma stracić stanowisko wiceministra aktywów państwowych. Operacją zdymisjonowania Kowalskiego kieruje Jacek Sasin.

Z samego rana Polska dowiedziała się, że bulterier Solidarnej Polski straci posadę w ministerstwie aktywów państwowych. Przez kraj przetoczyła się fala oklasków, zwierzęta zaczęły się budzić ze snu zimowego, a na niebie pojawiła się tęcza. Według niepotwierdzonych informacji stoiska i sklepy monopolowe zaczęły być oblegane przez szczęśliwych ludzi.

Ale po pierwszej fali ekstazy i zadowolenia pojawiło się zwątpienie. Wszyscy wiedzą jakie zasługi organizacyjne ma Jacek Sasin, a to on będzie dymisjonował Janusza Kowalskiego. To może być najtrudniejsza próba w politycznym życiu ministra Jacka Sasina. Czy da radę? Czy czegoś nie pomiesza? Pytania się mnożą, ale odpowiedzi brak. Być może będą potrzebne fachowe analizy, z którymi szef resortu aktywów państwowych będzie musiał się zapoznać, przed złożeniem podpisu na dymisji Janusza Kowalskiego. Cała Polska wstrzymała oddech.

Panie ministrze Sasin, niech chociaż ta jedna rzecz Panu w tym roku wyjdzie 😉 – pisze w błagalnym tonie trójmiejski reporter Radia Zet.

Może być gorzej niż nam się wydaje – Decyzja słuszna… ale skoro Sasina to aż nie wiadomo czy przypadkiem Pan Kowalski nie zostanie jednak premierem… – pisze internautka.

Wątpliwości rosną z każdą minutą – Jasne. Odwoła. Podpisze nie na tej kartce pewnie… – dywaguje użytkownik Twittera.

Niektórzy sugerują, że sprawa jest już przesądzona – Czyli idzie na premiera?

Mamy do czynienia z kolejnym horrorem jaki funduje obywatelkom i obywatelom Jacek Sasin. Dzisiaj wyjątkowo trzymamy za niego kciuki i damy na mszę. Minister aktywów państwowych potrzebuje narodowego wsparcia. Wszyscy razem – Jacek! Jacek! Jacek!

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie