Polityka i Społeczeństwo

Kosmiczne zarobki prezenterów Wiadomości TVP. Za takie kwoty kłamią na zawołanie

fot. wiadomosci.tvp.pl

Oglądając Wiadomości TVP ze śmiechu można się często nabawić przepukliny. Kolejni dziennikarze dwoją się i troją, by pokazać, że Polska pod rządami Prawa i Sprawiedliwości jest krajem mlekiem i miodem płynącym, że wstaliśmy z kolan i odzyskaliśmy godność, a jedynie ta niedobra totalna opozycja sypie dobrej zmianie piach w szprychy. Na wszystko to czujnym okiem spoglądają prowadzący główne wydanie, tj: Danuta Holecka, Michał Adamczyk i Krzysztof Ziemiec.

Okazuje się, żę trójka prezenterów Wiadomości naprawdę nie ma na co narzekać. Być może łatwiej jest przełknąć gorycz opowiadania takich bzdur, gdy zarabia się krocie. Oczywiście jest w narodzie sporo ludzi, którzy zasady, honor i szacunek do samego siebie cenią wyżej niż pieniądze, ale nasza trójka ewidentnie do tego grona nie należy.

Jak donosi Fakt, zarobki prowadzących są kosmiczne. Okazuje się, że Holecka i Adamczyk zarabiają ok. 40 tysięcy złotych miesięcznie. Krzysztof Ziemiec też nie ma na to narzekać, otrzymuje “jedynie” 33,5 tysiąca złotych. Mowa oczywiście o kwotach netto. Wydatki na wynagrodzenia w telewizji publicznej wzrosły w zeszłym roku o 19% w porównaniu do roku poprzedniego.

Jak widać, prowadzący Wiadomości TVP nie mają na co narzekać. Mogą bezwstydnie manipulować, kłamać, szczuć i kreować rzeczywistość, inkasując przy tym krocie. Jak to się mówi: “kto bogatemu zabroni…”

źródło: fakt.pl

fot. wiadomosci.tvp.pl

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie