Polityka i Społeczeństwo

Konfederacja przebiła wszystkie granice. Ten spot wyborczy jest hitem internetu!

fot. flickr/ Piotr Drabik

Brutalna wojna na spoty wyborcze trwa. Filmowy „Siara” straszy leniwych wyborców PiS „panem Grzegorzem”, opozycja odpowiada video, w którym pokazuje, że nie jest taka straszna. Teraz jednak wszystko to blednie przy nowym klipie Janusza Korwina-Mikkego i spółki. Właśnie osiągnęła chyba punkt kulminacyjny tej rywalizacji. Konfederacja wystawiła do boju swoje najcięższe działa!

Nie wiem, z usług których mistrzów marketingu korzystają panowie z Konfederacji, ale z dwojga złego wolimy w redakcji oglądać już youtube’owe klipy z cyklu „The best of Janusz Korwin-Mikke” niż nowy spot wyborczy jego siły politycznej (której ponoć nie powstrzymacie). Serio, czytacie dalej na własną odpowiedzialność!

Korwin w rytmie disco-polo

Nowy klip Konfederacji to właściwie teledysk do piosenki, która zachwala Konfederację. I czego tam nie ma! Są świnie przebrane w logo Platformy Obywatelskiej przy korycie (brawa za subtelność!), jakiś tajemniczy pan ubrany cały na biało tańczy, inny jedzie autem, potem wsiada do niego Korwin, ładna pani chodzi po mieści i z zażenowaniem patrzy na plakaty wyborcze PiS, KO, PSL i Lewicy, co chwilę mamy przebitki fajnych panów z Konfederacji. Nic tylko na nich zagłosować!

Wiele dowiadujemy się też z tekstu. PiS niby daje wyborcom 500 plus, ale i odbiera jeszcze więcej. PO – to już wiemy, to trzoda chlewna oderwana od kortyna. Lewica to oczywiście „komuniści i geje”, z których pomysłów podmiot liryczny „tylko się śmieje”. PSL – sprzedajna partia, która z każdym wejdzie w sojusz.

Zostaje Konfederacja, która jest partią dla tych, którzy potrafią liczyć. Wszystko jest oparte na skocznej piosence z gatunku disco-polo, która ponoć – tu piszący te słowa wierzy na słowo znawcom tej klasyki – przypomina numer „Ona by tak chciała”. W obawie przed gwałtem estetycznym na uszach i wzroku nie sprawdzałem, czy to prawda. Zresztą możecie całość zobaczyć poniżej, ale ostrzegamy – tego nie da się odzobaczyć!

Na Konfederację oddaj głos królewno! (klip…

Opublikowany przez Janusz Korwin-Mikke Piątek, 4 października 2019

I co, zachęceni do głosowania na Korwina i jego Konfederację?

Źródło: Facebook
fot. flickr/ Piotr Drabik

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Pasjonat polityki i historii, ale też publicysta oraz promotor nowoczesnych technologii. W 2016 r. współorganizował pierwsze w Polsce (i w tej części Europy) konsultacje społeczne dot.cyfrowych walut w Sejmie. Aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin. W latach 2016 - 2017 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Nowoczesnej w powiecie bielskim.

Media Tygodnia
Ładowanie