Po godzinach

Koleżanka Putina daje kolejny popis. W ten bzdurny sposób Zacharowa wyjaśniła wizytę Angeliny Jolie we Lwowie

lev radin / Shutterstock.com

Angelina Jolie, ambasadorka dobrej woli ONZ, odwiedziła Lwów. Wizytę hollywoodzkiej gwiazdy w swoim dziwacznym stylu skomentowała Maria Zacharowa, rzeczniczka rosyjskiego MSZ.

Gwiazda odwiedza Lwów

Sławna aktorka Angelina Jolie, która jest też ambasadorką dobrej woli ONZ, od początku wybuchu wojny angażuje się w pomoc dla uchodźców. To nie tylko słowa, lecz także czyny. W miniony weekend odwiedziła Lwów, gdzie spotkała się m.in. z wolontariuszami.

Podziękowała im za ich pracę. Powiedziała, że jako matka doskonale zdaje sobie sprawę ze złożoności stojących przed nimi wyzwań, zwłaszcza jeśli chodzi o pomoc dzieciom – opowiada szef obwodu lwowskiego Maksym Kozycki. Aktorka odwiedziła też szpital, gdzie przebywają dzieci, które przeżyły atak rakietowy Rosji na dworzec kolejowy w Kramatorsku.

Podczas pobytu aktorki we Lwowie w mieście rozległ się dźwięk syren alarmowych. Jolie doświadczyła ewakuacji na własnej skórze – musiała udać się do schronu.

Dziwne teorie rzeczniczki

Maria Zacharowa, rzeczniczka rosyjskiego MSZ, ma już swoją teorię na temat wizyty hollywoodzkiej gwiazdy we Lwowie. Jej zdaniem to… próba robienia PR. Stwierdziła, że to jest główny cel Zachodu, gdy Rosja próbuje utworzyć korytarz humanitarny i ewakuować ludność z zakładów Azowstal w Mariupolu. To oczywiście kłamstwa, to Rosjanie wielokrotnie uniemożliwiali ewakuację cywilów, ostrzeliwując korytarze humanitarne.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie