Polityka i Społeczeństwo

Kolejny wypadek z udziałem Beaty Szydło. Tym razem byłej premier nie udało się uniknąć kary

Kolizje i wypadki z udziałem kolumn rządowych przeszły w naszym kraju do legendy. Jedną z głównych bohaterek wydarzeń była Beata Szydło, której kolumna rządowa brała swego czasu udział w poważnym wypadku w Oświęcimu.

Teraz okazuje się, że była premier zaliczyła kolejny dzwon. Mianowicie, jak donosi RMF FM, Beata Szydło była sprawcą kolizji, do której doszło w centrum Krakowa przed północą niedaleko domu handlowego Jubilat. Według informacji rozgłośni była premier została ukarana solidnym mandatem i punktami karnymi.

Była premier otrzymała mandat w wysokości 450 zł i 6 punktów karnych. Według ustaleń RMF FM, Szydło, która kierowała pojazdem, wyjeżdżała z drogi podporządkowanej na aleję Krasińskiego. Jej auto miało wjechać na nowy pas, powodując tym samym kolizję.

W auto europosłanki PiS uderzył dostawczy opel. Według doniesień siła zderzenia była tak duża, że pojazd odbił się od auta byłej szefowej rządu i uderzył w słup oświetleniowy. Samochód Beaty Szydło miał oznaczenie członka Parlamentu Europejskiego. Na miejscu zdarzenia szybko pojawiły się służby. Beata Szydło odjechała jednak zanim zjawili się dziennikarze…

źródło: RMF FM

fot. flickr/KPRM

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie