Po godzinach

Kolejny atak na chorego na koronawirusa Piaska. Tym razem w akcji polityk PiS

Kolejny atak na Andrzeja Piasecznego. Tym razem chodzi o komentarz posła PiS, Bolesława Piechy, który zarzucił Piaskowi “kozaczenie”. Polityk uznał, że to jest przyczyna zachorowania artysty na COVID-19.

Poseł PiS szokuje

Przypomnijmy, że w środę Piaseczny ogłosił, że zmaga się z koronawirusem. Wtedy, po 10 dniach, musiał poddać się hospitalizacji. Wokalista poinformował o tym na Instagramie, publikując zdjęcie, na którym widać, że jest już nawet podpięty pod specjalną aparaturę.

Fakt, że znany wokalista zachorował na COVID-19, wywołał zaskakująco duże poruszenie. Sprawę skomentowała np. Viola Kołakowska, która zasugerowała, że muzyk… udaje. To jednak jeszcze nic. Niedługo później na ten temat wypowiedział się poseł PiS i były wiceminister zdrowia, Bolesław Piecha.

W programie Wirtualnej Polski, Tłit, polityk partii rządzącej postanowił nawiązać do poprzedniej afery dot. Piaska. Chodzi o to, że w czasie imprezy urodzinowej wokalista wraz ze znajomymi, m.in. Nergalem i Majką Jeżowską, śpiewał piosenkę, w której krytykował PiS. Teraz Piecha złośliwie zauważył, że Pisek “kozaczył” w kwestii obostrzeń i zachowywania bezpiecznego dystansu.

Widziałem pewnego celebrytę, piosenkarza znanego, który na początku troszeczkę kozaczył, jeśli chodzi o obostrzenia, dystanse, tam chyba jakieś urodziny obchodził, i dzisiaj zapadł na tę chorobę – stwierdził. – Życzę mu powrotu do zdrowia, ale niech to będzie przestroga, że z naturą – taką, jaką jest epidemia, jaką jest COVID-19 – żartować ani nonszalancko się zachowywać nie wolno – dodał.

Cóż, słowa co najmniej nie na miejscu…

Reakcja Nergala

Wypowiedź posła zdenerwowała Nergala. Za pomocą social mediów, muzyk złożył Piaskowi życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Przy okazji oberwało się PiS i Konfederacji.

– “Zdrowiej mój przyjacielu, nieśmiertelny i silniejszy niż kiedykolwiek. ***** *** i Konfederację, i cały ten w ciemię bity konserwatywny k*rwidół” – napisał lider Behemotha.

Jak jednak oceniać słowa posła? Delikatnie mówiąc, nie są nazbyt grzeczne. Nawet jeśli Piasek podchodził do obostrzeń dot. COVID-19 z dystansem, polityk powinien ograniczyć się do życzeń powrotu do zdrowia.

Źródło: Instagram, wp.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie