Polityka i Społeczeństwo Wojna

Kolejne zdumiewające nagranie z Putinem w roli głównej. Zbrodniarz zaczął nagle wykonywać dziwaczne gesty [WIDEO]

Sieć obiegło kolejne nagranie z dziwnym zachowaniem Władimira Putina. Tym razem kremlowski zbrodniarz wykonuje niezrozumiałe gesty.

Każde publiczne wystąpienie Władimira Putina jest uważnie oglądane i analizowane. Chodzi oczywiście o oznaki pogarszającego się stanu zdrowia zbrodniarza. I trzeba przyznać, że Putin co rusz daje nowy materiał do analizy. A to ugną się pod nim kolana, a to jego noga zacznie się nienaturalnie poruszać, a to na jego twarzy pojawią się dziwne grymasy.

Ostatnio w sieci pojawiło się kilka nagrań, które dają do myślenia. Putin odwiedził Samarkandę w Uzbekistanie, gdzie wziął udział w szczycie Szanghajskiej Organizacji Współpracy. Tam kamery uchwyciły, jak Putin przechadza się w towarzystwie prezydenta Turcji. Zwrócono uwagę, że Recep Erdogan trzyma rosyjskiego zbrodniarza pod ramię. Czy Putin czuł się aż tak słabo? To nie koniec – wcześniej uwieczniono moment, w którym Putin wychodzi z samolotu i chwieje się, jakby miał stracić równowagę. Czyżby tracił czucie w nogach?

Do sieci trafiło też inne nagranie pokazujące dziwne zachowanie Putina.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie