Polityka i Społeczeństwo

Kolejne rewelacje na temat zdrowia Putina. Zbrodniarz przeszedł pilna operację?

Jedimentat44/Flickr.com

Kolejne rewelacje na temat choroby nowotworowej Władimira Putina podaje włoski dziennik “La Stampa”. Powołuje się na informatorów z Rosji.

Praktycznie od pierwszego dnia rosyjskiej inwazji na Ukrainę, nasiliły się spekulacje na temat zdrowia Władimira Putina. Według różnych doniesień, prezydent Rosji zmaga się z chorobą Parkinsona, ale cierpi także na chorobę nowotworową. Ostatnie doniesienia mówią o nowotworze krwi.

Na początku maja media obiegła rzekoma rozmowa rosyjskiego oligarchy z zachodnim inwestorem, którą ten potajemnie nagrał. Rosjanin mówił w niej, że Putin jest “ciężko chory na raka krwi”.

Informacje o dolegliwościach chorobowych Putina, potwierdził szef wywiadu wojskowego Ukrainy Kyryło Budanow w rozmowie ze Sky News – Mogę potwierdzić, że Putin jest w bardzo złym stanie psychicznym i fizycznym. Jest chory, cierpi na kilka różnych schorzeń, jednym z nich jest rak – powiedział.

Putin przeszedł operację?

Włoski dziennik “La Stampa” potwierdza informacje o chorobie nowotworowej powołując się na swoje źródła w rosyjskich służbach specjalnych. Jak pisze gazeta z Półwyspu Apenińskiego, rzeźnik z Kremla miał przejść nocną operację nowotworu w jednym z moskiewskich szpitali. Z informacji gazety wynika, że w operacji uczestniczyli rosyjscy lekarze starannie prześwietleni przez służby.

Jak podaje “La Stampa”, w ciągu najbliższych pięciu dni mają być znane rokowania Putina po przejściu rzekomej operacji. Wcześniej przygotowano nagrania z Putinem w roli głównej, które mają “kryć go” podczas pobytu w szpitalu i przechodzonej rekonwalescencji. Nagrań przygotowano tyle, że mają wystarczyć na dziesięć dni.

Czytaj również:

Źródło: Fakt.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie