Polityka i Społeczeństwo

Kolejna żona bardzo znanego działacza PiS-u z fajną posadką. Zarobki? Nawet kilka tysięcy za weekend!

YouTube/ Telewizja wPolsce

Sędzia Joanna Piwowarczyk-Pawlak została wybrana przez Zbigniewa Ziobrę do warszawskiej komisji egzaminacyjnej na aplikację adwokacką. Nie byłoby w tym może nic szczególnie interesującego, gdyby nie fakt, że prywatnie jest żoną Rzecznika Praw Dziecka – Mikołaja Pawlaka.

W poniedziałek Gazeta Wyborcza przeanalizowała losy byłych posłanek i posłów PiS, którzy nie weszli do parlamentu w ostatnich wyborach. Okazało się, że niemal połowa z nich znalazła zatrudnienie w spółkach skarbu państwa lub organach administracji do nich należnych.

Dopiero co przycichła afera związana z zatrudnieniem Kamili Andruszkiewicz, żony wiceministra cyfryzacji Adama Andruszkiewicza, która objęła stanowisko prezes Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu.

Nie minęło kilka dni, a znów dowiadujemy się o najbliższej rodzinie osoby związanej z obozem władzy, Mikołajem Pawlakiem, która będzie miała okazję dobrze zarobić.

Joanna Piwowarczyk-Pawlak, żona Rzecznika Praw Dziecka, który zdążył zasłynąć z kontrowersyjnych wypowiedzi, została wybrana przez Zbigniewa Ziobrę do warszawskiej komisji egzaminacyjnej na aplikację adwokacką. Na co dzień Piwowarczyk-Pawlak orzeka w jednym z łódzkich sądów rejonowych, w wydziale rodzinnym. Sędzią została nieco ponad rok temu, w lipcu 2019 r.

Ile zarobi Piwowarczyk-Pawlak?


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie