Po godzinach

Kolejna przygoda Pawłowicz ze smacznym jedzonkiem. Mina arcybiskupa Nycza mówi wiele

Krystyna Pawłowicz opublikowała na Twitterze zdjęcie z uroczystości obchodów rocznicy pontyfikatu papieża Franciszka. Bohaterami zdjęcia są Kazimierz Nycz i słodkie ciasteczko.

Krystyna Pawłowicz, znany i lubiany (hehe) użytkownik Twittera, a przy okazji sędzia Trybunału Konstytucyjnego, znów o sobie przypomniała. Tym razem pokazała internautom zdjęcie z z uroczystości obchodów rocznicy pontyfikatu papieża Franciszka. Była posłanka PiS z jakiegoś powodu była gościem w Nuncjaturze Apostolskiej i przy stoliku siedziała obok arcybiskupa Kazimierza Nycza.

– Wstawiłam jeszcze raz,bo wcześniejszy tweet z tymi zdjęciami niechcący skasowałam. Tu oszukuję, że nie lubię ponczowych ciast i bronię się przed zdjęciem mego lekkiego łakomstwa. W Nuncjaturze,w środę w rocznicę pontyfikatu Ojca Świętego Franciszka – napisała Pawłowicz.

Wygląda na to, że sam Nycz nie był szczególnie zadowolony z wygłupów byłej posłanki PiS i serii zdjęć podczas zajadania się smacznym ciasteczkiem.

To nie pierwszy raz, kiedy Pawłowicz przeżywa kulinarne uniesienie. Przed kilkoma laty, jeszcze jako posłanka PiS dała popis kultury w Sejmie, gdy podczas obrad zajadała się sałatką i bułą. Uwagę zwrócili jej wtedy Andrzej Rozenek i Dariusz Joński, który apelował do Jarosława Kaczyńskiego, by “opanował swoją posłankę”. Według słów Janusza Palikota Pawłowicz jednego nazwała “chamem”, drugiemu kazała “stulić pysk”.

Czytaj również:

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie