Po godzinach

Kołakowska powinna zamilknąć. Celebrytka wykorzystuje śmierć Krawczyka do snucia swoich absurdalnych teorii

screen/ YT/ Plejada

Smuta wieść o śmierci Krzysztofa Krawczyka poruszyła Polaków. W sieci pojawiło się mnóstwo wpisów, w których internauci żegnali artystę. Niestety, swoją refleksją postanowiła podzielić się też Viola Kołakowska.

Krzysztof Krawczyk zmarł wczoraj w wieku 74 lat. Legendarny piosenkarz zaledwie kilka dni wcześniej wrócił ze szpitala, gdzie przebywał po zachorowaniu na koronawirusa. I właśnie ten wątek poruszyła w swoim „pożegnaniu” nagraniu Kołakowska.

– Jest to przykre, ale właśnie o to chodzi. Krzysztof Krawczyk zaszczepił się i po szczepieniu miał kontakt z wirusem. Dlatego właśnie krzyczymy, abyście się nie szczepili, ponieważ szczepionka powoduje brak odpowiedzi immunologicznej na wirusa – stwierdziła celebrytka. – Dlatego ci, którzy się szczepią, mogą w ten sposób zakończyć swój żywot. Normalnie ten wirus nic by nie zrobił złego – podkreśliła i zaapelowała do słuchaczy, by się nie szczepili. Gdyby tego było mało, to trzeba dodać, że Kołakowska wystąpiła z króliczymi uszami na głowie.

screen/ Instagram/ violakolakowska

To nie pierwszy „popis” Kołakowskiej – celebrytka słynie ze swoich wypowiedzi na temat pandemii. Ostatnio w obrzydliwy sposób zaatakowała Andrzeja Piasecznego. Artysta opublikował zdjęcie ze szpitala i ostrzegał swoich fanów przed wirusam, a Kołakowska zarzuciła mu symulowanie choroby.

– Kiepski aktor z ciebie. Andrzej, naprawdę zły… Co to jest za obrzydliwa propaganda. Do czego jeszcze się posuną? Co za to dostałeś? – mówiła wtedy w nagraniu na Instagramie.

Jeszcze wcześniej porównywała działania podejmowane do walki z pandemią przez rządy państw do… II wojny światowej.

– Chcę wam tylko uświadomić, że to samo działo się w czasie wojny, kiedy wywozili ludzi do Auschwitz, kiedy wywozili ich do obozów. Kiedy wchodzili do komory, głęboko wierzyli w to, że to jest dla ich dobra (…) co się stało? I stało się to, co się stało i dzieje się obecnie to samo tylko w innych okolicznościach. W wygodniejszych, łatwiejszych czasach, gdzie przywykliśmy i przyzwyczailiśmy się do super wygód – twierdziła celebrytka.

Źródło: Instagram

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie