Polityka i Społeczeństwo

Kochanka Putina, litera “Z” i tęsknota za ZSRR w rosyjskiej telewizji. Ten festiwal żenady musiał wymyślić sam “car”

Alina Kabajewa po raz pierwszy od dłuższego czasu pokazała się publicznie. Rosyjska telewizja zorganizowała na jej cześć festiwal gimnastyki o zaskakującej nazwie “Alina”.

Informacje o Alinie Kabajewej regularnie pojawiają się w mediach od początku wojny w Ukrainie. Nic dziwnego, ponieważ była mistrzyni olimpijska w gimnastyce artystycznej jest po pierwsze kochanką, a może i żoną Władimira Putina. Po drugie ma ze zbrodniarzem dzieci – nie pytajcie ilu chłopców i ile dziewczynek, sami się już w tym dawno pogubiliśmy. I po trzecie wreszcie, Kabajewa oficjalnie popiera inwazję w Ukrainie.

Wszystko, o czym marzy Putin

Najlepszym dowodem na to był festiwal artystyczny na jej cześć zorganizowany przez rosyjską telewizję. Wielkie show, które nazwano “Alina” zostało nagrane jeszcze w kwietniu, ale wyemitowano je dopiero 1 czerwca. Było w nim wszystko, co tylko Putin mógłby sobie wymarzyć.

Na scenie pojawiły się młode gimnastyczki w strojach nawiązujących do czasów sowieckich, był wojskowy chór, który wykonywał piosenki z czasów II Wojny Światowej, byli rosyjscy artyści, a przede wszystkim była Alina Kabajewa, która pozowała jak hollywoodzka gwiazda na tle litery “Z”, która jest symbolem okrucieństwa Putina.

– Festiwal wydaje się być wypełniony po brzegi ulubionymi rzeczami Putina, w tym nadmiarem tęsknoty za ZSRR i jego rzekomą kochanką Aliną Kabajewą, na cześć której nazwano tę imprezę – napisał w mediach społecznościowych Julia Davis, która od wielu tygodni komentuje to, czym propagandowa telewizja karmi Rosjan.

Czytaj również:

Źródło: kobieta.wp.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie