Po godzinach

Kobiety mają ważną sojuszniczkę. Kasia Tusk w specyficzny sposób wspiera ich protesty

Protesty
Shutterstock

Kasia Tusk postanowiła zamanifestować swoje poparcie dla Strajku Kobiet i innych osób walczących o prawo do aborcji. Zrobiła to za pomocą plakatu, jaki umieściła za szybą swojego samochodu.

Kasia Tusk popiera protesty kobiet

Kasia Tusk jest znana nie tylko z tego faktu, że jest córką byłego premiera, ale też ze swojego bloga modowego i konta na Instagramie. 33-latka okazjonalnie porusza tam prywatne wątki.

Ostatnio paparazzi przyłapali ją na tym, że postanowiła wybrać się w odwiedziny do swoich rodziców. Zrobiła to razem z dzieckiem.

“Gdy tylko Kasia wysiadła z samochodu, pospiesznie pomaszerowała w kierunku córeczki, by pomóc jej opuścić pojazd. Następnie zaś wydostała z auta wiernego psiego towarzysza i wszyscy udali się w kierunku lokum Małgorzaty i Donalda. Tuskówna zdawała się świetnie radzić sobie z jednoczesną opieką nad ciekawską latoroślą oraz wyjątkowo podekscytowanym wizytą pupilem, przeprawa całej trójki z samochodu na rodzinne podwórko przebiegła więc dość sprawie” – opisuje całą sytuację Pudelek.

Plakat w samochodzie

Uwagę zwracał jednak także plakat Strajku Kobiet, który został przyklejony na tylnej szybie samochodu. Jak widać, Kasia popiera walkę Polek o ich prawo do legalnej aborcji.

Już wcześniej wrzucała ona zresztą na swoje konta w social mediach posty dot. protestów, jakie miały miejsce po kontrowersyjnym wyroku TK dot. aborcji. Sama brała w nich udział.

Źródło: Pudelek

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie