Po godzinach

Kobieta w negliżu, dziwne wpisy… Co się działo na Twitterze Marka Suskiego?!

Co wydarzyło się na Twitterze Marka Suskiego?! Obserwujący profil posła PiS przecierali oczy ze zdumienia, gdy zobaczyli posty ze zdjęciami kobiety w negliżu.

Szokujące posty pojawiły się na profilu Suskiego po godzinie 10. W jednym z nich zamieszczono zdjęcia kobiety w negliżu. Z treści postów wynikało, że są to fotografie rzekomo wysłane posłowi w prywatnych wiadomościach.

Takie wulgarne zachowanie osoby publicznej jest niedopuszczalne. Nie zdziwiłbym się, gdyby taką rozwiązłość seksualną wykazywali politycy w KO lub w otoczeniu Marty Lempart – brzmiał jeden z wpisów. W kolejnych postach można było przeczytać, że takie zdjęcia poseł dostaje od dawna i zdecydował się „powstrzymać molestowanie seksualne”.

Zachowanie niektórych kobiet jest niedopuszczalne i przekracza wszelkie moralne granice. W tej sytuacji jestem zmuszony przedstawić swoje dowody, aby powstrzymać molestowanie seksualne wobec mnie – czytamy we wpisach.

Emocje towarzyszące szaleństwu na Twitterze posła Suskiego błyskawicznie tonowała Anita Czerwińska, rzeczniczka PiS.

Doszło do włamania na konto posła Marka Suskiego. Zamieszczane treści nie są jego autorstwa. Sprawa jest wyjaśniana – napisała pani rzecznik na Twitterze. Suski potwierdził to w rozmowie z Łukaszem Szpyrkę z Interii.

Miałem włamanie na Twitterze. Nie dość, że się włamali, to jeszcze zmienili kody dostępu, więc nie mogę tam z powrotem wejść – powiedział poseł PiS. To nie pierwszy przypadek problemów polityków partii rządzącej z mediami społecznościowymi. Ostatnio Marlena Maląg tłumaczyła włamaniem dziwne treści, które pojawiły się na jej Facebooku.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie