Po godzinach

Klub sportowy “Tęcza Kraśnik” największą ofiarą głupoty swoich radnych? Internauci nie znają litości

Prosimy wszystkich o wyrozumiałość – błaga internautów na fanpage’u zarząd klubu sportowego Tęcza Kraśnik. Mieszkańcy tego miasta muszą dziś wstydzić się za swoich radnych, gdyż ci podtrzymali uchwałę anty-LGBT i dodali tę dot. walki z siecią 5G i szkolnym Wi-Fi.

Klub sportowy do likwidacji?

Mieszkańcom Kraśnika musi być wstyd. Po uchwale radnych internauci szydzą z ich miasteczka i klubu sportowego, w nazwie którego jest “tęcza”.Czy radni Kraśnika zdelegalizowali już lokalny klub sportowy?”, “Klub o nazwie Tęcza w Kraśniku, strefie wolnej od LGBT!? No nie, to już za dużo”, “Zostawiłbym samo “ŁKS Tęcza”, “Kraśnik” trochę źle się kojarzy” – żartują użytkowniki Internetu.

By zakpić z całej afery, Ruch Ośmiu Gwiazd zapowiedział przygotowanie petycji w sprawie delegalizacji klubu. I co najbardziej zabawne… słowa dotrzymał. W sobotę jego przedstawiciele wysłali w tej sprawie pismo do przewodniczącej rady miasta Kraśnik Doroty Posyniak.

Jak zapowiadaliśmy, tak zrobiliśmy.Wysłaliśmy petycję do Rady Miasta w Kraśniku w sprawie delegalizacji lub zmiany nazwy LKS Tęcza Kraśnik.Nie pozwolimy na promocję ideologii eldżibiti!

Opublikowany przez Ruch Ośmiu Gwiazd Sobota, 26 września 2020

Zarząd LKS Tęcza Kraśnik apeluje zaś o uspokojenie nastrojów. – W związku z rosnącą popularnością naszego klubu, ze względu na ostatnie okoliczności, które miały miejsce w mieście Kraśnik, chcielibyśmy odciąć się od wszelakich skojarzeń i opinii zamieszczanych w mediach i social mediach – czytamy w oświadczeniu.

Oświadczenie kluboweW związku z rosnącą popularnością naszego klubu, ze względu na ostatnie okoliczności, które miały…

Opublikowany przez LKS Tęcza Kraśnik Piątek, 25 września 2020

 

Potem rozpętało się jednak piekło!


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie