Polityka i Społeczeństwo

Kampania już trwa, bardzo brzydki chwyt Kaczyńskiego. Tusk błyskawicznie sprowadził prezesa do parteru

Shutterstock

Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla TVP Info, dał do zrozumienia, że u Donalda Tuska zaszły “zmiany psychiczne”. Lider PO odpowiedział.

Po rezygnacji z funkcji wicepremiera, Jarosław Kaczyński udał się z pierwszą krajową wizytą do TVP Info. Na bezpiecznym dla niego terenie, zaczął prawić złośliwości Donaldowi Tuskowi. Między wierszami dał do zrozumienia, że u lidera największej partii opozycyjnej zaszły “zmiany psychiczne”.

Kaczyński diagnozuje Tuska

Przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości został zapytany o słowa Donalda Tuska, jakie padły podczas jego spotkania z mieszkańcami Stargardu. Lider Platformy Obywatelskiej opowiedział się za pilnym rozdziałem Kościoła od państwa, wraz ze “wszystkimi tego skutkami”.

Jarosław Kaczyński powiedział, że Donald Tusk szykuje Polakom coś w rodzaju wojny domowej, po czym płynnie przeszedł do diagnozowania stanu psychicznego byłego premiera.

– Sądzę, że przygotowuje coś w rodzaju wojny domowej w Polsce, że ten szok wynikający z utraty władzy, oni zdaje się byli przekonani, że będą tutaj rządzić bardzo długo, doprowadził do jakichś zmian psychicznych i przede wszystkim do snucia takich planów, które z demokracją i praworządnością nie mają kompletnie nic wspólnego, a poza tym muszą doprowadzić do niezwykle ostrych konfliktów ze wszystkimi tego konsekwencjami – powiedział.

– Prezes PiS mówiący o stanie psychicznym swoich oponentów.. Czyli w kampanii już wszystkie chwyty dozwolone – skomentował Michał Szułdrzyński, dziennikarz “Rzeczpospolitej”.

Tusk diagnozuje Kaczyńskiego

W czwartek Donald Tusk uciął sobie krótką pogawędkę z dziennikarzami w Sejmie. Jedno z pytań dotyczyło wywiadu Jarosława Kaczyńskiego i jego przechwałek na temat wiedzy, jaką posiada na temat stanu zdrowia byłego szefa Rady Europejskiej.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie