Po godzinach

Kammel złożył właśnie lenny hołd Kurskiemu? Internauci zaszokowani słowami, jakimi prezenter przywitał prezesa TVP

Screen/ Twitter/ Anita

Tomasz Kammel zaskoczył widzów wielkanocnego koncertu TVP. Prezenter w osobliwy sposób powitał obecnego na widowni prezesa telewizji publicznej Jacka Kurskiego i jego żonę.

Jacek Kurski postanowił uświetnić tegoroczną Wielkanoc specjalnym koncertem z udziałem Andrei Bocellego. Wydarzenie zatytułowano „Cud życia” i to do tej nazwy nawiązał Tomasz Kammel podczas swojego spektakularnego przywitania.

Bocelli zatytułował swój koncert „cud życia”. I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko – zaczął prezenter tajemniczo. Ale szybko wyjaśnił, co miał na myśli. – Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice – Joanna i Jacek Kurscy – powiedział Kammel, a Kurski i jego ciężarna żona otrzymali burzę braw. Koncert nagrywany był wcześniej, gdy małżonka Kurskiego była jeszcze w ciąży. Dziecko zaś urodziło się pod koniec marca.

Występ Kammela nie spotkał się raczej z aprobatą internautów. Większość widzi w nim nową wersję słynnej sceny z „Misia”, gdy Jarząbek śpiewał do szafy hymn pochwalny na cześć prezesa Ochódzkiego. „Gdy myślisz, że są granice żenady, wchodzi Kammel”, „Już nie ma odwrotu”, „dużo tej wazeliny” – to tylko przykłady komentarzy z mediów społecznościowych.

Komentarze komentarzami, ale Jacek Kurski znów odtrąbił sukces. Tradycyjnie pochwalił się wynikami oglądalności.

– Dziękuję Maestro i jego staffowi, kreacji i produkcji TVP, orkiestrze Filharmonii Podlaskiej, chórowi WOK za stworzenie, a Widzom Telewizji Polskiej – za wspólne przeżycie tego wspaniałego wydarzenia duchowo-artystycznego – napisał prezes TVP. Warto pamiętać, że wykresy publikowane przez Kurskiego nie przedstawiają danych z powszechnie stosowanego pomiaru Nielsena, a metody MOR, autorskiego systemu stworzony przez TVP, który opracowywano na podstawie danych uzyskanych z Netii.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie