Po godzinach

Kaja Godek wzywa do publicznego różańca. Nie uwierzycie, w jakiej intencji!

Fot. Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta

W sobotę 11 września Fundacja Życie i Rodzina zaplanowała “Publiczny Różaniec” w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się pod gmachem Ministerstwa Zdrowia. Pojawi się na nim Kaja Godek. Intencja różańca co najmniej dziwi.

Kaja Godek wywoła po raz kolejny kontrowersje?

Intencja Publicznego Różańca jest bardzo kontrowersyjna. Godek chce, by wszyscy pomodlili się w intencji… zaprzestania stosowania “szczepionek skażonych aborcją”.

“Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją” – czytamy na Facebooku. Organizatorem jest Fundacja Życie i Rodzina. Wszystko odbędzie się pod budynkiem resortu zdrowia.

Szczepionki są skażone aborcją?

Czy sama idea ma sens? Portal Tlen.pl cytuje na swojej stronie lek. Bartosza Fiałka. Ten stwierdził, że dziś większość leków, a nie tylko nowe szczepionki przeciwko koronawirusowi, jest “skażonych” aborcją w mniejszym lub większym stopniu.

– Paracetamol. Ibuprom. (…) Ciekawe, czy należący do episkopatu, którzy głoszą antyszczepionkowe i nienaukowe treści, nie korzystali nigdy z leczenia bólu za pomocą paracetamolu czy ibuprofenu, leczenia nadciśnienia tętniczego przy udziale amlodypiny, leczenia choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy zażywając omeprazol czy leczenia cukrzycy typu 2 stosując metforminę. Jeżeli tak, to – w przypadku niektórych producentów – używali leków, które testowane były na HEK 293 lub im pochodnym komórkach – powiedział specjalista w dziedzinie reumatologii lek. Bartosz Fiałek. – Jeśli przyjmowanie jakiegokolwiek leku badanego na komórkach pochodzących z legalnych aborcji sprzed kilkudziesięciu lat jest niemoralne, to o nowoczesnej medycynie możemy zapomnieć, a jakość i długość życia diametralnie się zmniejszą – dodaje.

Jak więc widać, pomysł Godek, by modlić się właśnie w takiej intencji, wynika zapewne z pewnego niezrozumienia tego, jak produkowane są dziś leki i szczepionki. W odmawianiu samego różańca nie ma zaś niczego złego. Tyle że sianie pewnej dezinformacji jest już pewnym problemem.

Źródło: tlen.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie