Polityka i Społeczeństwo

Kaczyński się doczekał! Bezlitosna młodzież odpowiada prezesowi na jego mądrości. “Tak bardzo boi się smartfona…”

Fot . Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta

– Młodzież jest pod wielkim wpływem smartfonów – stwierdził Jarosław Kaczyński. Nie musiał długo czekać na młodzieżową odpowiedź.

– Młodzież jest pod wielkim wpływem smartfonów – rzekł Jarosław Kaczyński i zapowiedział krucjatę antysmartfonową. – Będziemy prowadzili wielkie kontrakcje w tej dziedzinie i jakąś część młodzieży, bo jest demokracja, to zawsze chodzi o część, do siebie przyciągniemy – dodał.

Wśród planów wymienił budowanie postaw patriotycznych na podstawie ukraińskiej wojennej pożogi. – Tamci młodzi ludzie rzeczywiście pokazują, że można być naprawdę kimś dzielnym, odważnym, można być naprawdę bohaterem – powiedział.

– Chciałbym, żeby w Polsce wśród młodych ludzi było jak najwięcej właśnie takich rycerzy. Są bardzo bardzo potrzebni w dzisiejszych czasach – oznajmił prezes PiS.

W skrócie można powiedzieć, że w PiS-ie zdają sobie sprawę z tego, że młode pokolenie jest już poza ich zasięgiem wyborczym, ale będą podejmowali próby przyciągnięcia ich do formacji.

Na smartfonach widzimy kolejne skandale

Jarosław Kaczyński nie musiał długo czekać na odpowiedź młodzieży. W programie “Fakty po faktach” w TVN24 jego słowa były komentowane przez Dominikę Lasotę z Młodzieżowego Strajku Klimatycznego i Barbarę Balicką z Młodych Demokratów. Dominika Lasota powiedziała, że kompletnie jej nie zdziwiła wypowiedź Kaczyńskiego.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie