Polityka i Społeczeństwo

Kaczyński odprawił seans polityczny nad grobem własnej matki. Internauci nie przebierają w słowach [TWEETY]

Kaczyński Jarosław
Shutterstock

Jarosław Kaczyński odprawił seans polityczny na grobie własnej matki. To człowiek tak podły, że trudno znaleźć podobnego w historii – komentują internauci.

Wigilia 8. rocznicy śmierci Jadwigi Kaczyńskiej odbyła się w kościele parafii Wszystkich Świętych w Starachowicach. Po zakończonej mszy prezes Prawa i Sprawiedliwości wspominał swoją matkę. Później w świetle kamer TVP Info, Jarosław Kaczyński odprawił seans polityczny na grobie własnej matki. 

Wicepremier Kaczyński wrócił do korzeni w swoim politycznym wykładzie w kościele. Czyhają na nas, zło czai się za rogiem i atakuje naszą ojczyznę i naród, niszczy się kościół – mówił prezes. Jednak największe oburzenie wywołały słowa o Amber Gold i filmie na ten temat, jaki puściła dwa dni temu telewizja z nazwy publiczna.

Film może nie zawsze łatwy w odbiorze, szczególnie dla tych, którzy nie mają jakiejś bliższej orientacji, ale on doskonale pokazuje, na czym polegał mechanizm rządzenia Polską w ciągu tych dziesięcioleci, które ostatecznie, mam nadzieję, że ostatecznie, zakończyły się dopiero w roku 2015 – rozprawiał Kaczyński o filmie na grobie matki.

https://twitter.com/ArturooArtur/status/1350503720518356992

To już było za dużo dla internautów i przez Twittera przetoczyła się fala oburzenia Robi szopkę nawet ze śmierci własnej matki. To człowiek tak podły, że trudno znaleźć podobnego w historii… – pisze użytkownik.

Co trzeba mieć w głowie, żeby w rocznicę śmierci Mamy, opowiadać publicznie w TV o Amber Gold z kościelnej mównicy? – pyta Bartosz Arłukowicz z Koalicji Obywatelskiej.

Kaczyński miał rację, że należymy do różnych cywilizacji – pisze Przemysław Szubartowicz.

Niektórzy internauci podjęli się próby poszukania uzasadnienia słów Jarosława Kaczyńskiego – A może śp. Jadwiga Kaczyńska była ofiarą Amber Gold? To by jakoś tłumaczyło dzisiejsze kazanie syna Pani Jadwigi – pisze internauta, który jest w sporze prawnym z TVP.

https://twitter.com/XKubiak/status/1350578530422300674

Karolina Opolska z Onet.pl pisze o matrixie.

Z naszej strony gratulujemy Jarosławowi Kaczyńskiemu dołożenia kolejnej cegiełki do laicyzacji społeczeństwa. Właśnie takie “gościnne występy” sprawiają, że obywatele odwracają się od Kościoła. Lider Prawa i Sprawiedliwości po raz kolejny pokazał, że ugrupowanie nie jest dla młodych osób, które powoli wkraczają na rynek polityczny.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie