Polityka i Społeczeństwo

Kaczyński jednak spotkał się wczoraj z Ziobro? Sensacyjne doniesienia z Nowogrodzkiej!

W nocy z poniedziałku na wtorek Jarosław Kaczyński spotkał się ze Zbigniewem Ziobrą. Potwierdził to w programie WP “Tłit” minister środowiska Michał Woś.

Kaczyński vs. Ziobro

Według mojej wiedzy do pierwszego spotkania już doszło. Czekamy na następne – wyjawił Woś.

Można się domyślać, że zarówno pan prezes PiS, jak i prezes Solidarnej Polski prowadzą raczej wieczorny tryb życia – dodał.

Pierwszym portalem, który napisał o spotkaniu był “Fakt”. Wiemy, że to miało miejsce w nocy i trwało cztery godziny. Wziął w nim udział były poseł Maciej Łopiński, dziś członek zarządu Telewizji Polskiej.

Nie wiadomo też w jakiej atmosferze odbyły się rozmowy.

Zjednoczona Prawica na skraju rozpadu

Negocjacje dot. rekonstrukcji rządu trwają od tygodni. Teraz przeszły w otwarty konflikt. Oficjalnym powodem była ustawa “futerkowa”. Zapewne w tle trwa jednak walka o stanowiska w nowym gabinecie ministrów.

Ziobro dość szybko zmiękł. Wczoraj w czasie konferencji prasowej przyznał, że jest gotowy rozmawiać z koalicjantami, bowiem w jego oczach Zjednoczona Prawica jest warta dalszej współpracy sił ją tworzących. – Są sytuacje wymagające, by osoby podejmujące najtrudniejsze decyzje mogły działać bez lęku. Jesteśmy gotowi rozmawiać, ale z poszanowaniem zasady, że prawo wobec wszystkich jest równe – dodał.

Źródło: fakt.pl, wp.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie