Po godzinach

Kaczyński był seks-instruktorem? Nieznany epizod z życia prezesa

Jarosław Kaczyński

Każdy czasami musi się wyluzować. Każdy, ale chyba nikt nie spodziewa się zbytniego szaleństwa po Jarosławie Kaczyńskim. A jednak i obecny lider PiS ma na koncie dość osobliwe, imprezowe zachowanie.

Kaczyński seks-instruktorem?

Powiedzmy to sobie szczerze: Kaczyński ma opinię nudziarza i sztywniaka.

Kogoś, kto żyje polityką, a już z pewnością nie lubi zakrapianych imprez. Okazuje się jednak, że jest – a przynajmniej było – inaczej. Pikantne szczegóły z życia Jarosława Kaczyńskiego opisał w książce “Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego” Michał Krzymowski.

O co chodzi? Przenieśmy się do grudnia 1990 roku. Lech Wałęsa, z którym wtedy Kaczyński współpracuje, właśnie został wybrany na urząd prezydenta RP. Radości nie ma końca. I tu do akcji wkracza obecny lider PiS.

“Dziewczyny tańczą na redakcyjnym stole, a Jarosław przechadza się w meloniku z napisem “Sex instructor. First lesson free”, który jedna z dziennikarek przywiozła ze zbierania truskawek w Norwegii” – czytamy w książce Krzymowskiego.

Nas ciekawi, czy polityk ma słynną czapeczkę do dziś…

Tajemnice Kaczyńskiego

Z pewnością to nie jedyna anegdota, jaką znajdziemy w książce. Jarosław Kaczyński, jak chyba każdy, ma swoje tajemnice. Opinię publiczną mogą one bardzo zainteresować, bowiem właściwie niewiele wiemy o jego życiu prywatnym. Prezes PiS – w przeciwieństwie do np. Donalda Tuska – nie posiada konta na Instagramie, na którym dzieliłby się swoją prywatnością. Możemy jednak założyć, że takowe okazałoby się hitem. Nie chodzi bynajmniej o sympatię Polaków do “Kaczora”, a to, że algorytmy social mediów nierzadko faworyzują fotografie ze zwierzętami. Kaczyński zaś jest wielkim fanem kotów.

Panie prezesie, wiemy, że pan nas czyta! Może warto się przełamać i spróbować?

Źródło: se.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Dziennikarz. Na stałe współpracuje z portalami Crowd Media, Comparic i Bitcoin.pl. Jego artykuły publikują też Polsat News i Interia. W latach 2017 - 2018 asystent społeczny posłanki Mirosławy Nykiel, wiceprzewodniczącej Komisji ds. Gospodarki.

Media Tygodnia
Ładowanie