Kabaret Młodych Panów znalazł sposób na Polsat. Fragment zakazanego skeczu już krąży po sieci [WIDEO]

Kabaret Młodych Panów obszedł kabaretową ciszę Polsatu. Satyrycy wrzucili fragment skeczu przygotowanego dla stacji na Instagram.

Polsat przed wyborami do Sejmu i Senatu zrobił coś dziwnego. Usunął ze swojej platformy wszystkie skecze kabaretów z ostatnich miesięcy i ocenzurował jeden z występów „Młodych i Moralnych”. Ten ostatni nie pojawił się na antenie.

Okazało się, że kabarety jednak mają ogromny wpływ na politykę. We wtorek w nocy zostały usunięte z platform Polsatu prawie wszystkie sezony „Kabaretu na żywo”. Facebookowy kanał „Kabaretu na żywo” został sczyszczony aż do maja – mówił Onetowi anonimowy pracownik Polsatu.

Co ciekawe, w stacji już wcześniej zagościł cenzor. Obrał na cel „Kabaret na żywo. Młodzi i moralni”. W efekcie TV nie pokazała pewien uderzający w PiS skecz. Wszystko tłumaczono trwającą kampanią wyborczą. Ale kampania się skończyła, a nowych odcinków „Młodych i Moralnych” dalej nie było.

Polsat zmienił ramówkę przed poprzednim weekendem. Zamiast kabaretu w niedzielę 22 października o 20.00 stacja pokazała amerykańską komedię sensacyjną „R. I. P. D.”. Olga Polny, PR menegerka Kabaretu Młodych Panów, w rozmowie z Wirtualnemedia.pl poinformowała, że odcinek nagrany w czwartek nie zostanie pokazany.

W niedzielę 29 października fani kabaretów znów zobaczyli… film zamiast żartów z politycznej rzeczywistości. Widzowie Polsatu zobaczyli „Facetów w czerni”. Ale kabareciarze poznali przynajmniej powód zmian. Jest co najmniej zaskakujący.

– W czwartek otrzymaliśmy oficjalną informację od Polsatu, że do 12 listopada emisji odcinków nie będzie. Co ciekawe, wczoraj prezydent oświadczył, że 13 listopada jest pierwsze posiedzenie nowego Sejmu. Możemy przypuszczać, że padliśmy ofiarą jakiejś walki politycznej oświadczył Kabaret Młodych Panów w rozmowie z Plejadą.

Teraz Kabaret Młodych Panów postanowił pokazać swoim fanom fragment skeczu przygotowanego jakiś czas temu dla Polsatu. Satyrycy śmieją się w nim z przywar Polaków. – Każde dziecko kiedyś coś zmalowało, a rodzice musieli to załatwić. Urywek najnowszego skeczu z programu Młodzi i Moralni, na kolejne, ostatnie już nagrania zapraszamy 7 i 9 listopada – brzmi opis nagrania.

Źródło: teleshow.wp.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *