Polityka

Już wiemy, dlaczego PiS wygrywa wybory! Szczera do bólu wypowiedź polityk obozu rządzącego

Ten pomysł przebija wszystkie obietnice mijającej kampanii. Polscy politycy mają silnego konkurenta
fot. flickr/Sejm RP

PiS, niczym rozpędzona maszyna, pędzi od zwycięstwa do zwycięstwa wyborczego. Być może właśnie dowiedzieliśmy się, dlaczego tak się dzieje…

– Najlepiej opowiadać bajki i mówić o marzeniach. To, co ludzie chcą słuchać – zdradziła była już posłanka PiS Bernadeta Krynicka. To fragment wywiadu, którego udzieliła po przegranych wyborach parlamentarnych 2019.

Pamiętacie, z czego zasłynęła była posłanka w ostatniej kadencji? Oczywiście ze swojej postawy wobec osób niepełnosprawnych, co zostało uwiecznione na sławnym już zdjęciu. Dziś, poza parlamentem teoretycznie może mówić trochę więcej. Więc mówi!

Użytkownicy social mediów przypomnieli kontrowersyjny wywiad, którego posłanka PiS udzieliła Telewizji Narew.W listopadzie 2019 roku Bernadeta Krynicka była gościem programu “Na Starym Rynku”, gdzie opowiadała o swojej kampanii przed wyborami parlamentarnymi 2019.
Tłumaczy, jak należy robić kampanię i już po niej:Jestem przekonana, że, no niestety, społeczeństwo nasze lubi bajkopisarzy, lubi słuchać o marzeniach, o tym, że można spełniać ich marzenia, ale o tym się mówi, a potem się tego nie robi – powiedziała Bernadeta Krynicka.Była posłanka nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego nie otrzymała wystarczającego poparcia od mieszkańców Łomży.- Nie wyobrażam sobie, że poseł może zrobić więcej w mieście niż ja zrobiłam – stwierdziła- Może ta ludność wiejska jest bardziej wdzięczna? – zastanawiała się Krynicka.

Zapytana o podsumowanie kampanii podkreśliła, że nie zawsze starania posła i jego ciężka praca przekładają się na głosy wyborców.

Myślę, że najlepiej opowiadać bajki i mówić o marzeniach. To, co ludzie chcą słuchać. To jest taka pewna manipulacja, to jest może właśnie prawdziwa polityka, żeby mówić ludziom to, czego oni chcą słuchać i opowiadać bajki i wtedy może się wygra – powiedziała Bernadeta Krynicka.

Powiedziała, że dała z siebie wszystko, ale smutna prawda jest taka, że nie liczy się praca, a to, czy ktoś dostanie mandat poselski, to w pewnym stopniu loteria.

Pytanie, czy ta recepta na sukces dotyczy całej formacji Prawa i Sprawiedliwości. Sądzć po faktach, należy twierdząco odpowiedzieć na to pytanie.

Bajki, bajki, bajki…

Źródło: gazeta.pl

Cały wywiad poniżej:

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie