Justyna Steczkowska cenzuruje tęczową opaskę lidera Black Eyed Peas? TAK tłumaczy się piosenkarka

„Sylwester Marzeń” TVP wywołał w ostatnich dniach wiele kontrowersji. Poszło głównie o koncert zespołu Black Eyed Peas. Muzycy weszli bowiem na scenę z tęczowymi opaskami na ramionach. Po występie poprosiła ich o wspólne zdjęcie Justyna Steczkowska. Widzimy tu zalążek pewnej nowej afery.

Steczkowska, Black Eyed Peas i próba cenzury?

Justyna Steczkowska w czasie pozowania do zdjęcia w dość naturalny sposób położyła dłoń na ramieniu lidera Black Eyed Pease, will.i.ama. Zasłoniła jednak wtedy tęczową opaskę na ręce artysty. Internauci uznali to za próbę cenzury.

Źródło: Instagram

O komentarz artystkę poprosił Onet. Ona sama żartuje z teorii internautów.

— Ludzie mają naprawdę bardzo dużo czasu na tworzenie nieprawdziwych historii! Najlepszym wytłumaczeniem jest zdjęcie, które można znaleźć na moim InstaStories. Podziękowałam muzykom Black Eyed Peas i dodałam do story naklejkę z tęczową flagą — tłumaczy Justyna Steczkowska

Dodała, że zachowanie muzyków Black Eyed Peas na scenie ją osobiście ucieszyło, bowiem też, jak można zrozumieć z jej wypowiedzi, wspiera społeczność LGBT.

Mam przyjaciół należących do społeczności LGBT. Zgadzam się z tym, co zespół mówił na scenie. Padły ważne słowa o miłości, porozumieniu między ludźmi… dlatego im podziękowałam. Jestem za tym, by ludzie żyli własnym życiem. Nikomu nie zaglądam do pościeli! Pracuję z osobami LGBT, mam fanów w tej społeczności. Kocham ich i wspieram, dlaczego miałabym mieć coś przeciwko nim? Po co miałabym zasłaniać tęczową flagę? To abstrakcja! — przekonywała.

Dalej tłumaczyła, że dziwna teoria o próbie cenzurowania przez nią tęczowej opaski bardzo ją zaskoczyła.

— Nie rozumiem tych oskarżeń. Ludzie szukają zaczepki, chcą nakręcać negatywne emocje i przepracowywać w ten sposób własne ciężkie doświadczenia. Lepiej się w to nie wplątywać. A tu nie ma się o co spierać: społeczność LGBT jest taka sama jak każda inna wspólnota. Ma prawo do obrony tego, co dla nich ważne i prawo do takiego życia, jakiego pragnie. Tak jak każdy z nas — puentuje artystka.

Źródło: Onet

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

4 Odpowiedzi na Justyna Steczkowska cenzuruje tęczową opaskę lidera Black Eyed Peas? TAK tłumaczy się piosenkarka

 1. JAN PAWUL - yahudeejay pisze:

  PO CO TYLE BLABLAĆ PRZECIEŻ FILM POKAZUJE JAK ZASŁANIA I KONIEC !!
  na tym filmiku ewidentnie widać – 'pani spryciulka’ nie chciała na swoim foto z USA gwiazdorami tęczowej opaski to chwyciła go za ramię w miejscu gdzie można ją było zasłonić – i tyle Po co ? Można przypuszczać – no żeby się podlizać TVpis i pisiorom z którymi współpracuje dość długo …

 2. Bogusław pisze:

  Nie wierzę Justynie , ewidentnie widać jak zasłoniła całą opaskę , brakuje jej siły , aby się do tego przyznać

 3. Aleksandra pisze:

  A ja jej nie wierzę .Steczkowska specjalnie to zrobiła ,bo boi się ze nigdy juz tvpis nie zaprosi jej na tegopodobne imprezy. Czy ona wie o tym ,ze jej zapłacono z naszych pieniędzy ? Czy ona wie ,ze pieniądze które wzięła i jej koledzy ,to powinni zasilić szpitale lub niepełnosprawnych ? Ale jest zarozumiałą egoistką i nigdy nie zrozumie ludzi potrzbujących ,bo sama ma .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *