Polityka i Społeczeństwo

Jurek Owsiak nie wytrzymał. W TEN sposób zwrócił się do Krystyny Pawłowicz

Murem za Owsiakiem! Poprawność polityczna to droga donikąd
Jurek Owsiak i jego WOŚP zagrają w tym roku po raz 30. Fot. Magda Weidner

Jerzy Owsiak opublikował w mediach społecznościowych apel skierowany do… Krystyny Pawłowicz. Przypomniał też swój konflikt z byłą posłanką sprzed paru lat.

Owsiak pisze do Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz szokuje swoimi postami na Twitterze od wielu lat. Teraz jednak przeszła samą siebie. W czwartek sędzia TK określiła w tweecie posła Tomasza Trelę m.in.: “chamem”, “łachem”, “ruską komuną” i kazała mu “odszczekać” wniosek o ujawnienie jej oświadczenia majątkowego.

Na post zareagował, co ciekawe, Jerzy Owsiak. “Ale o Pani znowu głośno!” — napisał na początku.

Potem przypomniał sprawę sprzed pięciu lat. Wtedy to na Przystanku Woodstock zaproponował Pawłowicz, wtedy jeszcze posłance PiS, aby ta “spróbowała seksu”. Przyznał, że wtedy zdecydował się publicznie przeprosić za te słowa. Dodał jednak, że sąd nie dopatrzył się niczego złego w jego wypowiedzi. Mimo tego Pawłowicz “nie odpuściła”.

“Nie odpuściła Pani i przez kolejnych kilka lat, ciągała mnie Pani po sądach. Moim zdaniem kompletnie niepotrzebnie, bo tak naprawdę zajęliśmy sobie czas, trwoniąc publiczne pieniądze, a i tak na samym końcu żaden wyrok, który by Panią satysfakcjonował, nie zapadł” — wspomina teraz prezes WOŚP. “Dzisiaj, kiedy czytam Pani kolejną nieprawdopodobnie bulwersującą i pełną nienawiści, żeby nie napisać gorzej, wypowiedz, zastanawiam się, jak oceniłby to sąd czy Magdalena Środa, bo jak oceniają to Polacy już przeczytałem” — dodał.

Skończył apelem do Pawłowicz.

“Pisze te słowa w naprawdę dobrym nastroju, w spokoju, życząc, aby takie kłótnie w przestrzeni publicznej nie miały miejsca. Mówiąc krótko – Krystyno, rozpuść włosy i uśmiechnij się!“, zakończył post.

Czy Pawłowicz posłucha swojego “ulubieńca” z WOŚP? Wątpliwe…

Źródło: Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie