Polityka i Społeczeństwo

Jolanta Kwaśniewska czy Agata Duda? Internauci bezlitośni dla Pierwszej Damy. Nokaut!

Fot. Michał Józefaciuk / Kancelaria Senatu

“Super Express” przeprowadził sondaż, w którym zapytał internautów o ich stosunek do pierwszych dam. Bezkonkurencyjna okazała się Jolanta Kwaśniewska, którą głosujący darzą największą sympatią.

“Super Express” za pośrednictwem Facebooka postanowił sprawdzić, którą z pierwszych dam internauci darzą największą sympatią. Danuta Wałęsa, Jolanta Kwaśniewska, Anna Komorowska i Agata Duda – każdy użytkownik mógł oddać swój głos na jedną z byłych lub obecną pierwszą damę.

Najwięcej głosów w sondażu otrzymały Jolanta Kwaśniewska, która obowiązki pierwszej damy pełniła przez dwie kadencje, w latach 1995-2005 oraz Agata Duda, która siódmy rok towarzyszy Andrzejowi Dudzie w pełnieniu obowiązków głowy państwa.

Przepaść – tak najkrócej można skomentować wyniki głosowania.

Jolanta Kwaśniewska uzyskała trzy tysiące głosów użytkowników Facebooka, Agata Duda – trzysta. Wyniki nie są zaskakujące. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego cieszyła się dużą popularnością, chętnie udzielała się medialnie, zabierała głos w ważnych sprawach z punktu widzenia społeczeństwa.

Agacie Dudzie najczęściej zarzuca się bierność w pełnieniu obowiązków pierwszej damy. Żona Andrzeja Dudy nie wykorzystuje sytuacji, by zabierać głos w sprawach ważnych dla kobiet. Tak było m.in. podczas ubiegłorocznych strajków kobiet.

Źródło: o2.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie