Po godzinach

Jest komentarz Łukasza Schreibera ws. medialnej kariery jego żony. Stanowcza wypowiedź ministra!

screen/ YT/ TVN Fashion

Marianna Schreiber od pewnego czasu jest bardzo aktywna medialnie i nie unika kontrowersyjnych tematów. Milczenie w tej sprawie przerwał wreszcie jej mąż, minister Łukasz Schreiber.

Marianna Schreiber, żona konserwatywnego ministra PiS Łukasza Schreibera, zaskoczyła wszystkich swoim występem w show TVN Top Model. Kobieta zaczęła błyszczeć w mediach i nie unikała wypowiedzi na kontrowersyjne tematy. Wypowiedzi, które niespecjalnie mogły spodobać się w partii męża.

Przykład? Opublikowała zdjęcie, na którym widać błyskawicę, symbol Strajku Kobiet.

Jeśli ci, którzy dostrzegli ten piorun na zdjęciu widzą we mnie kobietę, która jest gotowa zawalczyć o siebie i innych to chyba jest jasne, jaki jest mój stosunek do tego ruchu – powiedziała „Super Expressowi”.

Do tej pory sprawy nie komentował mąż aspirującej modelki, minister Łukasz Schreiber. Ale teraz przerwał milczenie i udzielił wypowiedzi „Super Expressowi”. Ze strony ministra padły stanowcze słowa.

Każdy jest wolnym człowiekiem i każdy ma prawo robić, jak uważa. Walczę o wolność w życiu publicznym. Swoich prywatnych rzeczy nigdy nie komentowałem, nie robię, nie opowiadam, nie lansowałem się na rodzinie i nie zamierzam tego robić. Nie potępiam żony za występ, bo każdy jest wolny. I nie obchodzą mnie plotki – powiedział Schreiber.

Pani ministrowa w swym debiucie w Top Model wypaliła, że jej mąż nie wiedział o jej udziale w programie. Skwitowała żartobliwie, że może się to skończyć rozwodem.

Źródło: SE

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie